Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresőt vagy ingyenes chat-lehetőséget tudtok ajánlani, ami nem csak a szexualitásról szól?

Figyelt kérdés
Bár volt már kapcsolatom és éppen ezért nem hiszem, hogy újra kellene kezdeni, mégis valami hiányzik. A legnagyobb problémám férfi létemre nem iszom, nem dohányzom, nem bulizok és nem nagy a baráti köröm. Mindig a kevesebb több elvét vallottam. Ezek után viszont a lányok 95%-a kiesett. Sokan ajánlják a keresztény, morális értékrenddel rendelkező lányokat, ám én nem tartozom sehová. Keressek vagy inkább hagyjak fel?
2014. ápr. 27. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Badoo.com-ot, bár ott is vannak fent, mint minden ilyen oldalon csak szexre hajtók is. Sose add fel.
2014. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Várom még a tapasztalataitokat a társkereső oldalakkal kapcsolatban.
2014. ápr. 27. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az oldal a lényeg, olyan oldal úgysem lesz, ahol tálcán kínálják a számodra megfelelő nőt. Viszont minden oldalon lehet találni kivételeket, csak keresni kell...

Nőként én is tudnék mesélni, hogy kikbe futok bele... de futottam már nagyon értékes emberekbe is, tényleg csak azon múlik, hogy sokakkal kell beszélgetni, a nem megfelelőket már az elején kizárni.

2014. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb az utcán egy szembejövőt kiszúrni egy leszólítani. Én így csinálom és minden nő ismerősöm elégedetten bólint, hogy "igen, te igazi pasi vagy". A neten lévők nagy része teljesen komolytalan...
2014. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hotdog.hu?
2014. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!