Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatokra lennék kiváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy kinek mennyire jött be a netes társkeresés? Mi a véleményetek a netes társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés

Meséljetek már, én is leírom a tapasztalataimat. Kort és nemet is írjatok.

Én most 24 éves vagyok, még pár éve én is társkeriztem,meg naiv tiniként is de ma már inkább nem... Elég sokszor pofára estem ezeken az oldalakon, ott van pl. a love.hu az is amolyan "húsdaráló". Nem tartom magam csúnyának, sok pasi dicsért is, de szépnek se igazán. Sose tudtam ott normális kapcsolatokat kiépíteni, max 1-2 hetes "barátokat" vagy éppen csak 1-2x találkoztunk, meg az is olyan erőltetett volt vagy hogy mondjam, mindig a saját korosztályomat céloztam meg (20 évesen a 20-25 év közötti srácokat), nameg azt aki közelemben él. Sok a nagyszájú internetkandúr is, akiknek ott nagy a szája, de aztán meg "soha nem ér rá" tipus, vagy normálisan beszélgetünk, de 1 idő után már nem reagál a leveleimre. Volt hogy a pasi komoly kapcsolatot keresett, de a lakására akart hívni...Vagy éppen 40 évesek írogattak, meg olyanok akik tőlem messzi laknak, stb... Nem tudom mi lehet a gond, mert én őszintén írtam le mindig a dolgaimat, sose szépítettem, meg nem is photoshopolt képeket raktam ki magamról... Én már nem társkeresőzök, mert nekem nemigazán jött be, de volt olyan haverom aki a 2 éves kapcsolatát is ott találta meg... Úgyhogy érdekelne a ti véleményetek-tapasztalatotok is ezekről az oldalakról.

L.24



2014. ápr. 21. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem találkoztunk valamelyik társkeresőn, mert kb én is így vagyok, csak fiúban....ez van. :\
2014. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
valahogy nekem már ez az egész netesdi nem jön be... Engem volt h FB-n is "zaklattak" ilyenekkel, pedig a FB nem társkereső, most ott tartok h kitettem hogy "kapcsolatban" a státuszomhoz, hogy ne írjanak... unalmasak már, mert sablonosak, meg nemtudom h mi értelme van
2014. ápr. 21. 12:27
 3/19 anonim ***** válasza:
Én 20 éves fiúként még nem találtam olyan lányt társkereső oldalon, aki különösebben bejött volna, nem tartom sokra a netes társkeresést. Nem szemétségből mondom, de a lányok nagy része elég csúnya onnan, volt aki kifejezetten taszított, szóval hamar letettem róla.
2014. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: rám nem szokták mondani, hogy sablonos vagyok; nekem inkább a problémám a csajokkal van, hogy van amelyik belsőre megfelel de külsőre nem és fordítva... az összes defektes valamiért... kiábrándító... lehet épp te más vagy?
2014. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs xD de tény h sokszor vicces volt, mikor egy olyan probálkozott aki messdzi lakik tőlem, nemtudom mégis mit akarna úgy h 200 km választ el bennünket. :D nem hiszek a távkapcsolatokban, 17 évesen volt 1 de elég volt....
2014. ápr. 21. 12:34
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült semmi se társkeresőn.Hiába írtam több tucat levelet.

Pedig nem vagyok se csúnya se buta

20f

2014. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én 8 éve ismertem meg a love.hu-n azt a lányt, aki azóta a feleségem is lett, és a mai napig boldogan élünk.


Az én véleményem az, hogy a társkereső egy fantasztikus találmány, csak sokan nem tudják használni, alapvető hibákat követnek el, rosszul állnak hozzá, aztán meg persze, hogy pofára esnek - de ahelyett, hogy felismernék a saját hibáikat, magát a társkeresőt, mint műfajt kezdik hibáztatni, az azt használókkal együtt.


Ami értelemszerűen ostobaság.


A társkereső azért jó, mert pillanatok alatt megmutatja az emberekről azokat a főbb pontokat, amelyek alapján el tudod dönteni, hogy érdemes-e egyáltalán szóba állnod vele vagy sem. Ha élőben random leszólítasz valakit ismerkedés céljából, órákba telhet csak az, mire ugyanezeket az alap infókat megtudod. Társkeresőn pár pillanat. Óriási dolog.


Ehhez persze az kell, hogy az emberek rendesen kitöltsék az adatlapjukat (te is) és hogy alaposan áttanulmányozd az eléd kerülőkét. Nagyon sok mindent le lehet szűrni nem csak abból, ami írnak, de abból is, ahogyan írják. Stílus, fogalmazásmód, miegyéb. Értelemszerűen érdemes olyat keresni, akivel személyiségileg is minél több a közös vonásotok, és nem csak ránézésre jön be vagy tűnik "menőnek", hanem tényleg szimpatikus az is, amit ír magáról.


Persze így is lesznek hülyék, bunkók, stb. - na és? Az életben talán nincsenek? Dehogynem. Éppúgy, ahogy az életben, úgy a társkeresőkön is egyszerűen el kell kerülni az ilyeneket, illetve szó nélkül továbblépni, ha mégis belefutsz egybe és keresni tovább.


Türelem társat terem. :)


(Itt igyekeztem összefoglalni a lényeget; ha hosszabban kifejtve is érdekel a véleményem, akkor katt ide: [link] )

2014. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én a jelenlegi páromat társkeresőn ismertem meg. Lassan már másfél éve húzzuk együtt, szóval nekünk bejött.

Szerintem a társkereső jó dolog, csak ott is sok az idióta, de legalább hamarabb kibukik.

2014. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: ezt nagyon jól megírtad, egyetértek vele... Én általában a "szia, mizu? Ismerkednünk?" féle sablonlevélkéken kívül mást nem kapok...

Meg szerintem ez a társkeresősdi talán 100 emberből 5-nél ha bejön hogy tud normálisat találni. Én mindig igyekeztem kitölteni az adatlapomat normálisan, magamról leírni a dolgaimat, hogy kit keresek, stb

2014. ápr. 21. 12:51
 10/19 kolosszus22 ***** válasza:

Nincs baj a társkeresővel, de naivság azt hinni, hogy ott könnyebb megtalálni az igazit, ennyi a titka. Nyilván sokkal könnyebb ott próbálkozni, mint élőben és többen próbálkoznak, de a megfelelő embert megtalálni ott sem egyszerűbb mint élőben. Ha elmész egy szórakozóhelyre és felfigyel rád pár ember, 10/9 tuti idióta próbálkozó lesz (ha szerencséd van, ha nem akkor 10/10).

27F

2014. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!