Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj állandóan ütlegeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj állandóan ütlegeli a pasiját, ne csodálkozzon ha egy idő után visszaüt?

Figyelt kérdés
Barátnőm ha nem tetszik neki valami, egyszerre megüti a barátját. A múltkor pl. voltunk egy szórakozóhelyen, a csávóhoz odajött köszönni azt osztálytársa, erre barátnőm féltékenységében bokán rúgta. Vagy ha olyat mond, ami nem nem tetszik neki, szó nélkül odacsap neki egyet. Én nő létemre nagyon csodálom a pasit, hogy ezt így tűri. Nektek mi a véleményetek erről? Ilyen esetben "jogos" lenne, ha a csávó 1x visszaütne?
2014. ápr. 27. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos lenne ha visszaütne.


19/L

2014. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem egyszer kéne. Isten ments, hogy én valaha nőt üssek meg, paréj dolog.

DE! Ha nekem ilyen barátnőm lenne, aki minden apróság miatt fizikai úton szerez magának érvényt (ergo folyton csapkod, meg rúgdos), akkor nem elég ha egyszer kap.

Inkább kettőt adnék kapásból, de NEM TÖBBET.


Az elsőt azért, hogy meglepődjön, a másikat azért, hogy ne felejtse el.

2014. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell hagyni! Gané az ilyen nő.
2014. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első után beszélni kellett volna vele, hogy ez így nem megy, vegyen vissza magából.

Aztán, ha ezt képtelen megérteni, akkor otthagyni.

2014. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább jól erősen pofozza fel, de ne üsse meg ököllel. Megérdemelné de hát mégis csak egy csaj...
2014. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon megverném. De a pasiknak ez kell, ugysem fogja elhagyni, hiszen erre gerjed.
2014. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!