Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zűrös szituációba kerültem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zűrös szituációba kerültem valakinek vélemény?

Figyelt kérdés
Az egész annyira fura hogy nemis tudom hova írjam ezt le pontosan!Előző barátnőmmel 4 év után szakításra került a sor...Egyszerűen kihűlt a dolog!Én úgy tartom ha két ember szétmegy mert nem ment akkor az maradjon is úgy!Nemkerestem,nemkeresett! 1 Hónap után összejöttem jelenlegi barátnőmmel akivel több mint fél éve vagyunk együtt!Azonban 2 hónap után egyis ismerősömtől halaottam hogy volt barátnőmet kihasználta egy srác (egy élyszakásra csábította) namostmár én erre azt mondom hogy ő a buta...Hisz miért megy bele ilyenbe ...tudhatta sőt tudta is hogy ilyen kimenetele lessz valószinűleg!Ígyhát ráírtam hogy mivan vele hogy megy a sora és tényleg barátkozóan mint akit érdekel hogy mivan vele mivel tényleg érdekelt és rosszul éreztem magamat amiatt hogy ilyen történt vele...tudooom ez manapság nagyyjából mindennapos...de mégis...emberség maradt bennem...érdekelt hát hogy mivan vele!néhány dolgot elmesélt!majd meghívtam egy kávéra hogy meséljen beszélgessünk stb beszélgettünk és elmondott pár dolgot...Ezután találkozás több nemvolt ugyanis nemis akart (ezt megis értettem felfogtam úgy h mérges rám vagy valami...) deee ezután kijelentette éreztette (Fb beszélgetés) hogy minden miattam van...az hogy vele ez történt miattam van....(elmondta hogy van még egy pár srác jelöltje...én magam nagyon jó ember ismerő vagyok...ahogy elmesélte sajnos 100% hogy azok is csak azt akarják tőle) és így hogy engem okol mindenért ...nem akar igazán beszélni sem...sem barátilag sem sehogy...persze ezt valahol értem is!de az hogy ilyet kijelent hogy minden az én hibám rajtam olyan nyomást gyakorol...ha csak rá írok pár sort hogy Szia miújság veled stb (érdekel hogy mivan vele és őszinte leszek sajnálom is...) flegmázik vagy 1-1 szavas válasz anno mindig kismillió smiley is most semmi...írok neki hosszúúú sorokat stb és semmi...Leri róla az a "hagyjál már békén te szemét" de ugyanakkor amikor mondom neki hogy jólvan akk engem továbbá a dolog nem érdekel felhúz egy olyannal hogy "Ha te ezt akarod"...Hagyjam a fenébe az egészet?!Tényleg az én hibám ez az egész?!Értem miért lehet dühös...De az én hibám az hogy ez lett vele?Ostobaság részemről is az hogy beszélgetés v vmi...hisz mit tehetnék...?! Semmit! Valakinek valami vélemény?! Én vagyok csak ekkora idióta mi?! Természetesen jelenlegi barátnőm tudja hogy mi a helyzet és érti hogy ez valahogy nyomást gyakorol rám!Na persze pici féltékenységből is meg am is azt tanácsolja hogy hagyjam a dolgot ha ő nem akar semmit stb akk nemkell foglalkozni ezzel...Egyébként jelenlegi barátnőm teljesen megért tudja hogy eszem ágában sem lenne sohase "visszamenni" vagy "őt elhagyni" így azért ilyenért nem aggodalmaskodik sőt általában figyeli is amikor beszélek vele...Szóval ilyenről szó sincs csak hogy ha esetleg ilyenre lenne kérdés.
2014. ápr. 27. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
élyszakásra
2014. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Magoran ***** válasza:
Szerintem fájt neki a szakítás.
2014. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te hibád. Ő csinálja ezt már jó ideje nem vagy az élete része miért lenne a te hibád? Hagyd a fenébe ne beszélj vele, mert csak bosszantani fog.
2014. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ő választ pasikat, kizárólag az ő hibája.
2014. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elnézést ...kb annyira zavar a dolog hogy sietve gépeltem ...nemtudom hogy írhattam ly-vel...
2014. ápr. 27. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már nyomás tud rád gyakorolni és ő meg haragszik rá az csak azt igazolja vissza hogy vannak még érzések részedről és az ő részéről is. Ha te túltettél volna már rajta nem érdekelne hogy mi van vele. És szintúgy ő is.

Az emberek követnek el hibákat, gondolom te is elkövettél. Ennek a jelentősége csak akkor kérdéses hogy milyen mértékű dolog az. De én is hibáztathatnám a volt barátnőimet és szidhatnám. Bár az én érzelmi intelligenciám ezt nem engedné meg már. Azt hiszem hogy ezzel kimerítettem a kérdésed.

2014. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 acelsziv ***** válasza:

Bármely személlyel megesett dolgokért egyvalaki felelős: A személy maga.

Kérdező: ezt tartsd mindig szem előtt. Az exed egyszerűen gyenge jellem és könnyebb neki az áldozatot játszani, mint szembenézni azzal, hogy ő okozta magának a problémáit.

Ne foglalkozz vele. Törődj a mostani barátnőddel. Ő a jövőd. Az ex csak a múlt amit lezársz és ennyi.

2014. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 xStefix ***** válasza:

Az exed gyötrődik, nem tudja elfogadni, ami történt. Lehet, hogy azt se tudja, mit akar... és mint erre a helyzetre megoldást, azt találta meg, hogy téged állít be bűnbakként. Ez egy létező és működő lehetőség a gyászfolyamat feloldására - de egy igen korlátolt és értelmetlen módszer.

Ami téged illet: szerintem is hagyd őt békén. Ha ő maga nem látja be a saját felelősségét, akkor biztosan nem te fogod őt erre rádöbbenteni, főleg nem ebben a szituban. Majd talán idővel... vagy majd úgy sem. De ez már nem a te dolgod, a kettőtök jövője már más irányba halad.

2014. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek...nem érzek iránta semmit...puszta emberséget...a gondolat hogy valakivel ilyet tettem...ilyen nemvolt még soha azelőtt...
2014. ápr. 28. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!