Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elköltözött tőlem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözött tőlem a barátnőm, és nagyon megváltozott, ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Vagyis, részben tudom, de szeretem, és vissza szeretném kapni. Segítsetek. A sztorit leírom lenntebb.

Álprofil hoztam létre régen Facebook-on, s idővel kaptam egy levelet, hogy lájkoljam a képét a csajnak. Bókolgattam neki, szóba enyeledtünk, és megadtam neki később a rendes profilom.Majd találkozgattunk, jól elvoltunk, csók, minden.majd bemutattam egy ismerősümnek, és mivel fel akart költözni a lány pestre, fel ajánlotta neki, hogy lakhat nála. Nálam azért nem lakhatott, mert egyéb okok, gondok voltak.Aztán ott nem szállt be semmi pénzel a rezsibe, voltak gondok, s anyámat sírva hívta fel, hogy had jöjjön hozzánk, majd onnan lelécelt hozzánk, az ismerőseim meg megvoltak döbbenve.Egy ideig minden rendben volt, de 3 hónapon keresztül itt sem fizetett, és anyám szóba hozta hogy csak kéne.de állítólag a cége nem fizette ki. én mostam rá, főztem, mosogattam, ő meg haza jött a munkából, és nem csinált semmit, csak laptop, zene hallgatás, stb.szeretett engem, sőőt túlságosan is, de én nem úgy viszonyoztam, ahogy kellett volna.elég sok furcsasága volt, mint hogyha csak a lakhatásért lett volna velem 2 és fél évet, meg hogy Pesten lakhasson, mert vidéki, meg szerintem megkapta a pénzt csak gyűjtögetett.na mindegy.ez alatt az idő alatt, egy rokonát sem ismertem meg, se barátait, mert kitalálta hogy messze laknak.stb

csak egy bnőét ismertem meg, azzal is facebook-on, mert érdeklődtem, hogy hol lehet, meg mit csinál, miután elment tőlem és nem jelentkezett. ki leste a beszélgetésemet anyámmal facebook-on, s kombinált, titkon megtervezte hogy eljön tőlem. szende lány volt, sírós, és most annyira megváltozott, hogy az eszméletlen. két hét könyörgés után kaptam egy esélyt tőle, de nem hagyja hogy bizonyítsak, pedig a rossz dolgaimat, mind elástam magamba. most amit tőlem kapott rosszat, a dupláját adja vissza nekem.valaki, véleménytrok ha nem tiszta valami, válaszolok a kérdésekre.



2014. ápr. 28. 02:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Haver... sajnálom, hogy ezt nekem kell közölnöm, de csak kihasznált... nagyon sokáig.
2014. ápr. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha józan fejjel végiggondolod a kapcsolatotokat, akkor rájössz, hogy jobb, hogy vége lett. Ne is keresd az okát.
2014. ápr. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Biztos vagy te abban, hogy vissza szeretnéd kapni?

Jól átgondoltad?

Elhiszem, hogy szereted, na de ne legyél vak. Persze Te tudod mit csinálsz, de azt szűrőm le a történetből, hogy bizony csak kihasznált, ahogy írták előttem, sajnos jó sokáig.

2014. ápr. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kihasznált. Ne akard visszakapni..
2014. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, e miért is jó neked, hogy létezik a csaj? Mi előnyöd származik neked ebből?
2014. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen gyakran szoktatok szeretkezni?
2014. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:

Kihasznált minden szempontból. Magadtól sosem rajtad volna ki és még évekig piócáskodott volna. Vedd úgy, h a sors elrendezte, amit neked kellett volna már sokkal hamarabb.

Férfi vagy, viselkedj akként és egy ilyen pitsát ne is akarj visszakapni.

2014. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy igazi lúzer vagy!Sajnos kihasznált rendesen!Jó lenne ha összeszednéd magadat rendesen és behajtanád a pénzt rajta,legalább az meg legyen!Továbbá aranyszabály,hogy nőnek nem könyörgünk azért,hogy visszafogadjon!Csak különös helyzetekben...

Nem,hogy még ilyennek.1.hónap után már kib.ztam volna ha nem fizet,mivel feltételezem hogy csak baráti viszony volt köztetek. Szex volt egyáltalán?Megraktad jó emberesen? :)

2014. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szinte nem volt olyan nap, hogy ne lett volna szex köztünk.

ha nem úgy volt, ahogy akarta, mindig sírt.. játszotta az ártatlan kislányt. eleinte nem szerettem, de ez fel erősödött bennem, nem tudom miért...jól átvágott akkor. csak nem tudom, hogyan bosszulhatnám meg, mert szinte elvan tűnve, és nem tudom hol van pontosan, csak azt, hogy zuglóba.

2014. ápr. 28. 10:12
 10/15 A kérdező kommentje:
Ás igen, be adta nekem, hogy Német-be megy film forgatásra két hétre, mint árnyvadász valami csont város-os szarra :D láttam a jegyet, meg a felváltott Euro-t, de a net-en nem említik hogy lenne forgatás Fensburgb..meg majd megy Svájc-ba. amúgy túl szép volt minden hoy igaz legyen..családot terveztünk, stb...jól átbaszott :D most meg szombat óta nem írt Facebook-on nekem, mert akkor találkoztam vele utoljára, mert vasárnap ment ki külföldre elvileg.
2014. ápr. 28. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!