Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nagyon tetszik valaki, amolyan "szerelem első látásra", és megtudja, hogy a fiú 3 évvel fiatalabb (de nem is gondolna rá a lány, mert idősebbnek tűnik) komolyan eltántoríthatja a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akiről csak hallottam, csak rosszat. Amikor találkoztunk, mégis teljesen más volt, és az összes közös ismerősünk szerint jó hatással voltunk egymásra. Úgy vettem észre, és ismerőseim is, hogy tetszek a lánynak. Közös programot beszéltünk meg, virágot vettem neki, ő pedig főzött, és sokat találkoztunk. Tegnap pedig az anyjával is találkoztunk, akinek szintén szimpatikus vagyok. Mindig elszólja magát a lány, hogy mit mondott rólam az anyja. Aztán megkérdezte, hogy melyik főiskolán tanulok, és közöltem, hogy nem, nem főiskolás vagyok, csak 19 éves... a lány lemondta a programunkat.
2014. ápr. 28. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alapjan, ahogy leirtad ezt az egeszet nem tunsz tul erettnek, no offense :P

Amugy meg ezekszerint annyira nem vett komolyan a lany.

Nekem volt ket evvel fiatalabb baratom, igaz, hogy nem sokaig es nem igazan mukodott, de nem a korkulonbseg miatt es nekem nem igazan szamit a kor, nem ez hatarozza meg, hogy jol kijovok-e valakivel. Persze nem fogok osszejonni egy 15 eves sraccal... de en pl ebbol nem csinalnek problemat.

Amugy szerintem az, hogy ki hol tanul/dolgozik nagyon az elejen kene tema legyen, elkerulhettetek volna ezt az egeszet :P Lehet a lany becsapva erezte magat.

2014. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyáltalán nem így szoktam fogalmazni és beszélni sem, most elolvasva nem is tudom, honnan jött ez a "mekegés". Biztosan a lány válasza miatt. Arra gondoltam, pár nap múlva megbeszélünk egy új időpontot, ha szeretné, addig hadd pihenjen.
2014. ápr. 28. 11:19
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Ha megint hívod randira pár nap múlva, és nem megy (az se mindegy, hogy utasít el), akkor lehet hogy tényleg kiábrándult. Hát, az ő baja, ha nem kellesz neki :)
2014. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért egy icipicit az enyém is. :) Tényleg furcsa... tudom, nem nagy dolog, de a második találkozásunkkor egy hatalmas perecre meghívott, csak úgy és megígérte, hogy főz nekem. Ezért cserébe kapta a virágcsokrot, amiért még két nagy puszit is kaptam. Hát, tényleg különös ez az egész. :)
2014. ápr. 28. 11:28
 5/5 anonim válasza:
A korkülömbség nem lehet akadály! Én 28 vagyok a párom 22. Négy éve vagyunk együtt és Júliusra várjuk a babánkat!! Ha zavarja a korkülömbség akkor nem jössz be neki igazán!!!
2014. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!