Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok beszélni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok beszélni a barátnőmmel néha. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van hogy felkelek reggel dolgozok, és délután tájban mint most is pl. fáradt vagyok, rámír, de vagy nincs kedvem beszélgetni, vagy mindig valami indokkal lelépek.

Nem akarom megbántani. Mit mondjak neki? Már vagy 10x írtam hogy fáradt vagyok, nincs kedvem beszélgetni, de ír tovább..



2014. ápr. 28. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy néha szükséged van az egyedüllétre. Illetve akkor beszélgessetek amikor együtt vagytok és ne neten.
2014. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbálok vele beszélni ilyen dolgokról, de akkor meg jön azzal, hogy én elhanyagolom, meg nem foglalkozok vele eleget.

Nemértem.

Ha így folytatja szerintem megmondom neki hogy keressen mást mert nekem ehhez most semmi türelmem.

Egyébként van egy-két családi-baráti probléma a mai napokban ami még rá is tesz, viszont a lány aranyos és nem nagyon akarom megbántani...

2014. ápr. 28. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően nem vagy belé szerelmes. Akkor miért vagy vele együtt? Ja,szex miatt. Akkor erőltesd meg magad,mert találni fog olyat,aki megbecsüli.
2014. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy aranyos bunkó, ha nem érdekli, mit akarsz.
2014. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:

Igen, ez nálam is előfordult sok kapcsolatban, de sajnos ennek többek között tényleg az az oka, hogy nem vagy szerelmes, ha már idegesít a másik és inkább fáraszt, minthogy felvidítana és feltöltene a vele való kontakt az régen rossz, ezt az egyet jól megtanultam.

27F

2014. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem vagyok belé szerelmes, csak jó vele lenni, meg persze főképp a szex miatt.
2014. ápr. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!