Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nálatok mindig valami kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nálatok mindig valami kis kép, tárgy amit a szerelmetektől kaptál vagy ő rá emlékeztett?

Figyelt kérdés
Tehát pl: a pénztárcában róla egy kis fotó stb...
2009. dec. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, a pénztárcában kép róla, a gyűrű, karkrötő amit tőle kaptam
2009. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen egy félbetört szív egy cipős kulcstartó egy kép és a fejemben ő :)
2009. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"A fejemben Ő!"


Ez aranyos válasz! :)

2009. dec. 24. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Közös kép a pénztárcámban. Jobb kezemen karkötő amit tőle kaptam évfordulóra és bal kezemen pedig egy karóra amit 21. születésnapomra kaptam tőle. Meg van egy rakat fölsőm gatyám amiket ugyan én vettem, de együtt választottuk és ezekről is ő jut az eszembe.
2009. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A telómon ő a háttérkép + az övén meg én vagyok, és olyan előfizetést kötöttem, hogy korlátlanul hívhatom őt egy fix összegért havonta, így szinte mindig ha nem vagyok vele beszélgetünk, vagy ha ő akar valamit mondani, rám csörög, és hívom.
2009. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
valami aproság biztos, de ikább valami kis mütyür mint kép.
2009. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!