Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ti örülnétek ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti örülnétek ha olyan nyakláncot kapnátok a szerelmetektől amin a medál az az ő nevének kezdőbetűje?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a barátom egy ilyen ajándékkal de nem tudom, hogy örülne e neki és hordaná e. Kérlek segítsetek!
2010. jún. 5. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mit takar az "ő". A lány vagy a fiú nevének kezdőbetűje? Mindenesetre én soha nem vennék a páromnak olyan medált, amin az én nevem kezdőbetűje van, olyan, mintha megbélyegezném. Viszont az olyan medál amin az ő nevének kezdőbetűje van, szerintem jó ajándék.
2010. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Attól függ szereti-e a nyakláncokat, mert vannak olyan emberek is akiket irritál,ha lóg valami a nyakukban(pl.én)..

17/F

2010. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam, hogy én is felvenném az ő kezdőbetűjét... És az milyen lenne ha ugye megveszem mind a kettőt és akkor egy dobozba van és rábíznám melyiket választja és így nem erőszakolok rá semmi mégis adhatok neki egy ilyen dolgot szerelmem jeléül?
2010. jún. 5. 14:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem zavarja ha van rajt nyaklánc:)
2010. jún. 5. 14:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság. Ez a tulajdonjog cucc... Mint a kutya, akire nyakörvet raknak... Inkább valami olyannal lepd meg (szerintem), amit szeret. Pl. kaja, amit Te készítesz, és keríts neki nagy feneket.
2010. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én anno karkötőt kaptam barátnőmtől, amiben az összeismerkedésünk dátuma volt belegravírozva (vagy mi csinálva). Nem tartottam rossz ötletnek, de miután Ő az egyetlen, akivel nagyon csúnyán váltunk el, ezért kidobtam.


Ez a nyaklánc sem annyira rossz ötlet, de ajándéknak azért én nem választanám. Kb olyan, mint a kutyának venni egy nyakörvet, vagy pórázt szülinapjára. :DDD


20F

2010. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez a karkötő is nagyon jó ötlet... és most már nem is tartom annyira jónak azt a medált:)
2010. jún. 5. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:

én egyszer egy jing-jang jelt vettem, és kettétörtük. Az egyik fele nála van, a másik nálam. Úgy hordja mintha az élete múlna rajta:D soha nem veszi le...nagyon szereti...

ez azért jó mert nem giccses mint egy szív, nem sajátítod ki és mégis összetartanak. De lehet kapni napot és holdat azt is szét lehet törni ha olyant szeretnél...igaz már két éve vettem, nem feltétlenül vennék most is, pedig Ő szereti:)



2o-L

2010. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyre jobbak...:) na és az ilyen törős medálok nincsenek alapból eltörve? Érted mire gondolok... Hogy már úgy veszem meg és akkor hordhatjuk őket... a jingjangos is nagyon tetszik
2010. jún. 5. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
hát tudod, kicsit össze van mégis olvasztva, hogy Te kelljen megkínlódj vele...a párom alig tudta széttörni annak idején:))
2010. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!