Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem kínosan magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem kínosan magam, amikor az ismerőseim a barátnőm iránti viszonyomról érdeklődnek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert tartasz attól, hogy bizonyos részleteit (milyen gyakran szeretkeztek, stb.) esetleg "cikinek" találják (amúgy halkan jegyzem meg hogy nem muszáj bármit is mondani, illetve az igazat sem..). Senkire nem tartozik, amit a párkapcsolatodról nem kívánsz megosztani.


F/18

2014. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szami6 ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak.De szerintem próbáldd megszabni azt a határt hogy miről beszélsz az ismerőseidnek és miről nem.
2014. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk miről kérdeznek, így nehéz válaszolni...


Mrt ha csak azt kérdezik,mhogy most ez mennyire komolya..

Akkor nem tudom miért kínos.. Ha azt hogy heti hanyszor szexeltek, aztp érthető, ogy neked kínos, annak ellenere, hogy nem mindenkinek az

2014. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én zavarba is jövök ilyen kérdéseknél, ha tőlem ilyet kérdeznek...főleg ha nő kérdezi :) 20/f
2014. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!