Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a férfiak mindig csak addig érdeklődnek irántam, amíg távolságtartó vagyok? Amint kifejezem, hogy a férfi szimpatikus nekem és esetleg akarok tőle valamit, egyből leráz és már nem akar tőlem semmit.

Figyelt kérdés
Amíg nem akarok semmit a pasitól, addig teper, udvarol, hívogat, írogat, amint beadom a derekam (nem szexre gondolok, csak általában), egyből nem is érdeklem. Akkor most mit tegyek? Legyek állandóan távolságtartó, akkor is, ha szimpatikus? Úgy látszik, erre van igényük a fiúknak.
2012. jún. 12. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt osztom én is..
2012. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

ez érdekes...nem tudom...nincs rá értelmes magyarázat!


Ha valaki ennyi időt rááldoz egy lányra, annak tuti kell a csaj!

Ezek a pasik fogyatékosok! :)

27/f

2012. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
_Vannak akik szeretnek küzdeni harcolni egy csajért mert izgalmas.. és ha ez az izgalom elvész akkor rájönnek hogy unalmas igy ha te is akarsz valamit és tovább állnak. De hidd el ha lesz valaki akit tényleg érdekelsz akkor nem áll tovább egyből ha látja h neked is bejön
2012. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van problémám: azt mondja/írja hogy bejövök neki (első randi után), de aztán különös módon mindig elfoglalt és nem ér rá. Most akkor hazudik és gerinctelen vagy ennyire tutyimutyi beszari?

24F

2012. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

ennek csak akkor lenne értelme ha a pasi növelni akarná az egoját...

DE! A pasi az nem nő, és egy pasi minimum szexig elmenne a csajjal, szóval pasi ilyet nem csinál.

Egyszerűen idiótákat fogtál ki.


Ennyi nyomulást kezdeményezést és az ezzel járó időt, nem áldoznám egy lányra sem ha nem kéne :)


Távolságtartó ne legyél, mert azzal nem lesz jobb.

De tölts több időt azzal hogy megismered, azt akinek megengeded h veled lehessen azt meg kell ismerned.

Amíg nem ismered addig ne is ábrándozz semmin.

2012. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor izgalmas ha egyik fél sem árul el semmit az érzéseiről!
2012. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, bár szerintem a beleegyezés viselkedésedben lehet a hiba. Lehet, utána túl nyomulós, túl lelkes leszel. Vagy a távolságtartással maszkot is hordasz, és a maszk mögötti dolgok nem jönnek be a fickóknak. Ezekre tudok gondolni hirtelen, okosabbat nem tudok.
2012. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 chooseyourdestiny ***** válasza:
amúgy velem ugyanez a helyzet és már nem tudom mit kéne tennem...
2012. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy a beleegyezéssel olyan lelkesedés társul, ami a férfiak számára ijesztő. Bár az utóbbi "pasimmal" kifejezetten figyeltem rá, hogy ne legyek idegesítő. Nem hívogattam, nem írogattam sms-t, nem akadályoztam meg, hogy tőlem független programokat csináljon. Annyi volt, hogy a megismerkedésünkkor ő azt mondta, hogy túl keveset találkozunk és ez akadályozza az ismerkedést. Én meg mondtam neki, hogy ha szeretne többet találkozni, akkor meg fogom oldani. Illetve ő szereti a focit, én meg nem, de még soha életemben nem voltam meccsen, de érdekelt, hogy milyen ott a hangulat, ezért elmentem vele meccsre. És még annyi, hogy amikor elmentünk valahova együtt, néha kifizettem a számla felét, mert nem volt egy milliomos a srác és nem akartam rajta élősködni. Aztán amikor szakított velem, mondta, hogy látszik rajtam, hogy mennyire odavagyok érte és hogy már az elején mekkora áldozatokat hoztam (és itt felhánytorgatta, hogy elmentem vele meccsre). Na hát szerintem az, hogy valakivel nem heti 1-szer, hanem heti 2-szer találkozzak, az nem akkora áldozat. Az meg bunkóság lett volna szerintem, hogy akárhova megyünk és én esetleg éhes leszek, vagy szomjas, akkor mindig kifizettessek vele mindent, holott még nincs saját keresete. Az esetek többségében, ő fizetett így is. Abba sem haltam bele, hogy megnéztem egy meccset, egyszer ilyet is látni kell. Szóval tényleg nem értem, az kell a pasiknak, hogy legyek egy szemét élősködő?
2012. jún. 12. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:

A válaszom roppant egyszerű: kiszámíthatatlanság!

Nálam ez jött be, működik. A pasik nem egyszerűk!

29/N

2012. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!