Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha menstrual egy lany szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstrual egy lany szerintetek jogosan hisztiznek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2014. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy "jogosan" hülyeség, de volt olyan barátnőm, akinek sokszor fájdalma volt, rázta a hideg, legyengült, ha ilyenkor harapósabb volt megértettem, hiszen k.ra nem lehet valami kellemes.
2014. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
háát azért kicsit lehettek megértőbbek,azért ez nem egy olyan kellemes dolog. ilyenkor eléggé tud fájni a has, de a láb is, és a derekunk is.
2014. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Nekem is fáj mindenem meg szar érzés mikor kikap a csapat vagy elmegy a tippmix mégsem siratom magam.
2014. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer keljél fel az éjszaka közepén a saját véredben, vérezd össze a kedvenc cuki alsóneműdet, az egész lepedőt és menj ki úgy a vécére, hogy ne csöpögtesd végig a padlót, tedd magad tisztába, és mielőtt visszafekszel húzd át az ágyneműt mindezt úgy, hogy amint kikelsz az ágyból a méhed konkrétan ki akar szakadni a testedből úgy, hogy nem vagy morcos.
2014. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem...

De a hormonoknak nehéz paracsolni.... Vagyis lehetetlen..

Azok a lányok akik " hisztisek" azokon a napokon, nem jószantukból azok..

En is ezt a csoportot erősítem


Ingerlekeny vagyok.. Hamarabb felhúzom magam..

Amúgy álatalában van oka, vagy igazam van.. Csak maskor nevetnek rajta, vagy legyintenék, akkor pedig felszívom magam, de nagyon..

Aztán fogom a fejem, de nem tudom befogni a szám..


Mint a várandós nők, akik közül sokan egy reklámon is el tudják bőgni magukat..máskor észre sem veszik i van benne, akor meg eltörik a mécses..

A hormonok....

2014. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

6-os vagyok..

Jah és azt még nem vettem alapul, hogy van akinek fáj, van aki rosszul van..stb

2014. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Az 53%os egy nőgyűlölő, mert sose volt még senkije. De így, h nulla tiszteletet nem mutat a női nem iránt, ő sem fog soha kapni férfiként nem hogy tiszteletet, de egy kedves nézést se egy csajtól sem.


Amúgy hisztizni nem jogos, de néha elviselhetetlen tud lenni a menzesz, pláne ha a párod kicsit sem megértő. Megnézném pár férfi mit tenne, ha 5 napig kéne vérben tocsogva ugyanúgy helytállni az iskolában/munkahelyen és még otthon is, miközben kb aludni sem tudsz, annyira görcsölsz.

Szóval elhiszem, h uncsi a hiszti, de ez van. Bírjátok ki azt a pár napot.

2014. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%

Képzeld most is van valakim és tolerálom mikor menzesze van segítek neki nyugtatgatom megteszem helyette amit tudok. De attólmég nekünk is lehet nyűgünk amit ti nők képtelenek vagytok felfogni.

Szóval a hisztije minden csak nem jogos. Vagy ha jogos akkor az enyém is az mikor rossz kedvem van.

2014. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 WheneverYouWant ***** válasza:
0%

Eltűrjük valahogy... vagy elmenekülünk...

Nem érzem amit Ők akkor szóval hogy jogos e vagy sem... fogalmam sincs. Van egy olyan lány barátom aki még akkor is nagyon jó fej mikor megvan neki. meg gondolom van olyan lány is aki ilyenkor elviselhetetlen...

2014. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!