Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy, hogy még szeretitek egymást?

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet,hogy hiába szeretjük egymást én ahol lakunk nem találok munkát és elköltözök bp-re sokáig vártam,hátha de már feladtam ezt az egészet itt nincs semmi lehetőségem és nagyon nehéz mert több éve vagyunk együtt és így kell itt hagynom,hogy semmi gond nincs a kapcsolatunkkal .Nagyon félek,hogy fogom bírni egyedül és hogy tudom elfelejteni őt, szerintem sehogy :/
2014. ápr. 29. 10:07
 1/4 anonim válasza:
szia.igen,egyszer volt már ilyen.4,5 éve vegyunk együtt,együtt is éltünk.szintén anyagiak miatt kellett hazamennünk a szülőkhöz.így 15km választ el minket.volt egy hónap amikor nem találkoztunk(mondván vége mert ezt így nem lehet)de végül megkeresett és megbeszéltük a dolgainkat,azóta tökéletes a kapcsolatunk.nem tudtok olyan megoldást h pl mindketten mennétek?ő mit szól h elmész?
2014. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó hát itt nem 15 km-ről van szó hanem kb 200 ról így biztos vége a dolognak , ő nem jön mert nem akar bp-en lakni meg épp most váltott munkahelyet ami jó neki. Még nem veszi komolyan h tényleg elmegyek
2014. ápr. 29. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok amúgy?
2014. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 22 ő 27
2014. ápr. 30. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!