Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál ilyet a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány szakítás után miért tesz úgy mintha nem érdekelné még a srác, holott még mindig érdeklődik iránta? Egyszerűen undorodik tőlem...legalábbis azt próbálja mutatni, amikor meg másokkal lát akkor szinte könnybe van a szeme. Direkt kedvesebb/türelmesebb vagyok vele, nehogy rossz embernek lásson. Igen, barátnőzök,hiszen szakítottunk, és barátkozok sok emberrel, ő pedig magára maradt.Viszont, amikor mondom neki, mert kedvességem határtalan...hogy ő is tartson majd velünk vagy valami, inkább durván nemet mond,holott látszik rajta,hogy oda lenne a haverokért.Korábban említette nekem, mivel őszinte kapcsolatunk volt. (ő szakított velem,egy éves kapcsolat volt)18/F

Ui.: megismert egy 20 éves srácot (16 évesen miért kell ezt...na mindegy) és most lehet küzd magával,hogy engem még szeret,de a srác meg új és nehogy már kitartson a régi mellett és javítson rajta, hanem inkább megy az újhoz, hagy rakja meg szépen, aztán szakítson vele (ismerem a srácot, és nem én vagyok az egyetlen aki ezt mondta róla)Múlt hét kedden szakítottunk. Egyszer szeret egyszer elviselhetetlennek érez, és "miattam" megunta mindenki már a viselkedését, mert úgy beszél velem, ahogy nem érdemlem meg.



2014. ápr. 29. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is ha már az exed, miért érdekel mit miért csinál? Lépj túl rajta.

De amúgy valószínűleg a büszkesége miatt esik neki rosszul, ha más csajjal lát, mivel azt akarná látni, hogy te utána sínylődsz és szenvedsz összevissza, és hogy számodra ő a mindenség, nála nincs jobb blabla. De mivel ez nincs így ez neki nagyon de nagyon rosszul esik, mivel rájött hogy ő is csak egy tucat a sokból, és nem pótolhatatlan.

2014. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor én is jól gondoltam ezt az egészet :) Nos igen, őa mindenem...mivel eléggé törődő típus vagyok, ha ellenségem, ha barátom,ha exem, akkor is segítek neki, mert ilyen vagyok.
2014. ápr. 29. 14:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként azért érdekelne, mert még szeretem...
2014. ápr. 29. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem keresném az exem társaságát, amíg friss a seb, és van, hogy egy kapcsolat már egyszerűen nem működik, bármit is éreztek akár mindketten.
2014. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!