Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ferfiak! Megbocsajtanato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Megbocsajtanatok a terhes baratnötöknek, ha minden ok nelkül szakitott veletek es megkerdezöjelezte a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Tiszta hülye vagyok!Minden rendben volt,semmi baj nem törtent közöttünk,de ram jött az 5 perc es sms-ben szakitottam vele....mi a franc ütött belem,nem tudom.Nagyon banom,de nem merem felhivni!Elviselhetetlen hangulatingadozasom van! :(
2014. ápr. 29. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érted hogy tőle várod a babát, akkor biztos megbocsát neked.
2014. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelö,egyertelmü valszt adna,hogy tulajdonkeppen miert is csinalta,akkor igen. De miert küldesz ilyen üzenetett,ezt nem ertem,es ne hivatkozz arra,hogy terhes vagy,ha ilyeneken gondolkozol,ott mas problema is van.
2014. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tenyleg semmi baj nem volt.Söt inkabb az utobbi idöben minden tul szep volt.Reggel elment dolgozni en meg csak gondolkodtam,hogy biztos ugy is meg fog csalni,mert mar annyira nagy a hasam es igy biztos nem talal attraktivnak.Nem eppen hüseges tipusu ferfirol van szo,eddig minden baratnöjet megcsalta,allitolag engem nem.Igy hat irtam neki,hogy mi ketten ugy sem leszünk együtt boldogok,mert en maskepp kepzelem el az eletem es minden jot kivanok neki. :(
2014. ápr. 29. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérj bocsánatot, nagy sűrű bocsánatot.
2014. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hülyenek fog nezni! :( Tudom.Kinek kell egy olyan nö aki azt sem tudja,hogy mit akar.
2014. ápr. 29. 14:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre, ha eddig nem is akart megcsalni, most már igen.

Fogalmam sincs mit gondolnék egy ilyen lányról aki sms-ben szakít miközben a gyerekünket várja. Valószínű ezek után minden nap arra számítanék, hogy mikor hazaérek egy üres lakást találok mert szó nélkül kiköltözött amiért reggel nem vittem ki a szemetet vagy valami ilyesmi.

Viszont nyilván meg kell bocsájtania mert ugye épp most alapítotok saját családot, vagy valami olyasmit.

2014. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem mar megtette bosszubol.Es ez en hibam.
2014. ápr. 29. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ilyen féltékeny, eszetlen voltál vagy csak mostanában?
2014. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam feltekeny.Soha sem szoltam,ha elment bulizni,pedig gyakran jar el.Amikor mindenfele csajok hivogattak,akkor sem csinaltam belöle ügyet.Azt mondta,hogy pont ezt szereti bennem,hogy nem akarom bezarni es elfogadom olyannak amilyen.Nem mondom,hogy nem zavartak a dolgai,de szerintem most gyülemlett fel bennem a feltekenyseg.
2014. ápr. 29. 14:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha első, akkor elnézem, ha 6. akkor nem.
2014. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!