Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem elhagyott a párom engem hibáztat nem szemét?

Figyelt kérdés

Régóta szerettem volna gyereket de a párom nem azt mondta neki nem kell gyerek, mert nem szereti őket csak a baj van velük. Én ebbe nem nyugodtam bele, egy ideje nem vettem be tabit, erről persze neki nem szóltam. És persze teherbe estem, de mikor ezt a párom megtudta akkor azt mondta, hogy egy utolsó szemét vagyok, átvertem őt, és hogy nem erről volt szó, összepakolt és elhagyott.

Hát milyen egy utolsó ember az ilyen aki otthagyja a terhes barátnőjét és még neki áll feljebb?


2014. ápr. 12. 20:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Átverted a párodat, tudtad, hogy nem akar gyereket, te meg nem vetted be a gyógyszert.

Most komolyan őt érzed szemétnek? Nézz már tükörbe, te féreg.

2014. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Te is szemét voltál,mert átverted a párodat.Plusz buta is,nem értem,miért gondoltad,hogy egy gyerekkel majd megtudsz fogni bárkit is.
2014. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség LVL végtrlen.
2014. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Bocs de nincs igazad!


Te voltál az aki először cselekedett és meggondolatlanul. Olyan mnitha 12 éves aggyal gondolkodtál volna.

Az ilyet megbeszélik az emberek.

ez egy gyerek, nem egy kutya amit akár el is ajándékozhatsz.

Tudnia kellett volna.


Ha szerencséd van akkor megbékél vele.

2014. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Provokáció.
2014. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
hát ezt nagy részben te rontottad el, és átverted a párod... tőle se volt szép, és tisztában voltál az álláspontjával
2014. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%
szerintem célravezetőbb lett volna meggyőzni róla hogy te nagyon nagyon szeretnél egy kisembert:) mintsem ezt csinálni mert ez igy egy tökéletes átverés volt amiből ha kellőképpen átgondolom ha nem is hagytam volna el de két ébresztő pofont adtam volna neki nagyon nem szép dolog igy átverni valakit...
2014. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
te se vagy különb szerintem persze szemét volt tőle is hogy otthagyott de ebben a helyzetben szerintem jogos hogy kidobott..
2014. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de te voltál a hülye. Átverted őt, jól tudtad h nem akar gyereket de te titokban a háta mögött ügyködtél, és még neked áll feljebb. Most edd meg amit főztél magadnak!
2014. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gondolkodással egyedül azt a gyereket fogom sajnálni. Arra kíváncsi lennék biztosítva van-e számára az anyagi háttér mert apja nem lesz az anyja meg egy idióta.

Na nem baj, 15 év múlva majd találkozunk vele itt.

2014. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!