Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok már hetek óta egy lány miattés annyira szégyellem magam azért amit tettem. Hogy vegyem rá magam, hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
kicsit bövebben is leírhattad volna,hogy mi történt
2014. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2014. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is jól kicsesztek... A barátom elhitt valami baromságot és dobott... Erre egyik nap azt látom hogy összejött a "bnőmmel". Eddig is szúrta a szemem most meg egyenesen a halálát akarom. Elárultak néhány hét alatt 4-en.

A tanácsom annyi hogy ha nem akarsz találkozni vele, akkor hívd fel. Vagy dobj neki egy üzenetet hogy beszéljétek meg a dolgot. Minél hamarabb cselekedj mert az idő telik. Ő meg valószínűleg a szíve darabkáit keresi hogy összerakja. Sikert!

2014. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mély levegő, és tett meg, mielőtt meggondolnád magad. Ennél jobb ötletem nincs. Minél tovább halogatod, annál nehezebb lesz, ha meg túl sokat gondolkodsz rajta, az még rosszabb. Ugorj fejest és lesz, ami lesz.
2014. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!