Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma fogunk talalkozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma fogunk talalkozni az exemmel 2napja szakítottunk csak! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Én még mindig nagyon szeretem!Hogy viselkedjek,hogy esetleg rájojjon hogy még szeret?mit csinaljak?tudom,hogy még ő is valamennyire szeret de nem tudom mennyire,ő is sírt mikor szakítottunk nem értem az egészet!O.o

2013. júl. 23. 09:56
 1/6 A kérdező kommentje:
15l
2013. júl. 23. 09:58
 2/6 anonim ***** válasza:
te még vele akarsz lenni?
2013. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joco901019 ***** válasza:
Viselkedj természetesen úgy ahogy eddig ki fogtok békülni ha mindent jól megbeszéltek.
2013. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szakításkor sírt,akkor vannak még érzései,csak ezeket palástolni akarja,mert talán azt gondolja,a legjobb,ha szakítotok.Az sem véletlen,hogy belement a találkozásba,szóval még nincs veszve teljesen semmi.Viszont fontos,hogy mindketten higgadjatok le,és merjetek őszinték lenni egymáshoz.Legyen bennetek erő a sérelmek elfelejtéséhez.
2013. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumpi ***** válasza:
Mi az oka hogy találkoztok?
2013. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nagyonnagyon mindennél jobban szeretem!

Még múlt héten beszéltuk meg és aztan mikor szakitottunk azt beszéltuk,hogy talakozunk azért nem tudom mit akarunk csinalni:( egy szokásos helyre megyunk ahol vannak emlékeink..:/

2013. júl. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!