Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, hogy akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy akar tőlem többet is?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, kb. 2 hónapja veszítettem el a szüzességemet egy egyéjszakás kalandban. Nekem mindenben ő volt az első, még a csókolózásban is. Azóta nem volt semmi, úgyhogy ezen kívül teljesen tapasztalatlan vagyok, még barátom se volt eddig. Most viszont van egy 29 éves fiú, neten ismerkedtünk meg 2 hete. Ő ebből annyit tud, hogy már nem vagyok szűz, de még nem volt barátom és eddig csak egy fiúval randiztam, de vele is csak kétszer. Eddig csak beszélgettünk facebookon, vasárnap találkoztunk először. Csak annyi volt hogy sétáltunk, aztán leültünk egy padra és ott beszélgettünk egy órát, én nagyon jól éreztem magam. Másnap azt mondta hogy csak az zavarta egy kicsit, hogy keveset beszéltem és nem voltam olyan közvetlen. Az a baj, hogy amíg nem ismerek meg jobban valakit, ilyen vagyok, nem tudok mit csinálni. Nála még rosszabb mert nagyon tetszik és izgultam is, hogy mi lesz. Ha facebookon beszélünk nincs ilyen, ott jól elvagyunk. A másik dolog az hogy nem tudom hogy akar e tőlem többet, komoly kapcsolatot. Azért mert a randi közben egyszer sem ért hozzám, és a végén elköszönésnél megkérdezte hogy adjon e puszit (arcra), pedig azt hittem hogy megcsókol. De aztán másnap beszéltünk, azt mondta hogy jól érezte magát és tetszem neki, még a telefonszámomat is elkérte. Nem értem, hogy akkor a randin miért viselkedett így, mintha nem tetszenék neki. Kérdezte hogy a hétvégén van e kedvem újra találkozni, én meg mondtam hogy jó lenne egy kicsit hamarabb, hét közben. Azt mondta hogy ráérne hamarabb, de nem akarja elsietni a dolgokat. Szóval eléggé össze vagyok zavarodva. Szerintetek van esély rá, hogy akar tőlem többet is? És azt hogy érthette hogy nem akarja elsietni a dolgokat?

2014. ápr. 30. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
majd kialakul, ne agyalj rajta feleslegesen. Ha tényleg akar valamit akkor keresni/hívni fog, már tudja a számod.
2014. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!