Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyszerűen nem látja be, hogy a munkája véget vet a kapcsolatunknak. Semmit sincs itthon, nem vagyunk együtt szépen lassan elhidegülünk egymástól. Hogy lehetne rádöbbenteni erre?

Figyelt kérdés
Ő csak dolgozik (nem szorul rá), de képtelen váltani, makacsul ragaszkodik ehhez, talán jobban, mint a kapcsolatunkhoz. Mindig fáradt és feszült, sokkal ingerültebb ezért sokat veszekszünk.

2014. máj. 1. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

VÁLTS !!


Lépj Te ...


! ! ! ! !

2014. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így van. Ha neked ez így nem megfelelő, hagyd el.

Vagy pedig fogadd el, hogy a munkája fontosabb. Vannak emberek, akiknek a munkájuk áll az első helyen (ha rászorulnak, ha nem - legalábbis szerinted).

Választani ne kényszerítsd, mert egyrészt s-ggfej dolog, másrészt meg valószínűleg úgyse születne jó megoldás, vagy pedig egyenesen a munkáját választaná, amire te mártírkodva kullognál ki a kapcsolatból. Egyik se kell egyikőtöknek sem.

2014. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne a barátnődben keresd a hibát, ha a munka többet jelent számára mint te. Magadat próbáld meg változtatni először.
2014. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért én változzak, mikor nem én tehetek arról, hogy mindig feszült és fáradt, ráadásul rajtam csatan mindez?
2014. máj. 1. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolom szereti a munkáját, és ha miattad feladná, és más munkát választana, később akkor is te innád meg a levét.

Próbálj meg türelmes lenni, inkább segítsd, mint, hogy veszekedsz vele. Hétvégén csak otthon van, vagy nem?

2014. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te nem dolgozol kérdező napi min.8 órát?

Vagy mi a probléma?

2014. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak ő nem napi 8 órát dolgozik, hanem 10-12-t :)
2014. máj. 1. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Ne kérd tőle, hogy hagyja ott a munkáját, mert lehet, hogy nem fog évekig találni újat...

Együtt laktok? Ha igen, nem lehet, hogy azért feszült, mert hazajön és látja, hogy kupi van, rá vár, hogy kaját csináljon?

Hagyod, hogy pihenjen meló után? Szoktál neki kedveskedni? Vagy csak elvársz?

2014. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindent én csinálok, házi munkához hozzá sem áll, max néha csinál kaját. Ha hazajön befekszik az ágyba és alszik. Próbálokk figyelmes leni és kedveskedni, nem ezek aproblémák.
2014. máj. 1. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg legyél türelmesebb és inkább segítsd. Én napi 8 órát dolgozom, de 3 műszakozom, a pasim még egyszer sem tette szóvá, hogy a házimunka nagyobb részét ő végzi, igaz, neki normálisabb a hozzáállása, meg mi tényleg szeretjük egymást.

Probléma lehet az is, hogy konkrétan előled menekülhet a munkájába. Mindegy, hogy rászorul e vagy sem.

2014. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!