Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 1 éve és 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Mielott megismerkedtünk kint dolgozott külfoldon, csak hazajott és itthon kezdett el dolgozni, akkor ismerkedtünk meg. Most megint ki akar menni, velem. Nem tudom mit csináljak. Tanács? Bov. Lent

Figyelt kérdés

Az a baj h anyukám meghalt 3 éve.Apummal meg bátyámmal élek.

Barátom kint dolgozott külfoldon,mikor még nem ismertük egymást.Mióta együtt vagyunk azóta itthon dolgozik,de mondta h mennyünk ki együtt,de félek itt hagyni tesómat meg apum.Ki csinálja meg házimunkát.Mindig én csinálom.

Pedig elgondolkodtam h jo lenne.Uj hely,tapasztalatok stb..

Barátom mondta h o nem akar kimenni nélkülem.Volt mikor kint volt Németországban én meg itthon voltam és akkor is olyan rossz volt.Nem tudom mit csináljak.

Tanács??


2010. nov. 1. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy? Te mit csinálnál külföldön? És itthon mit csinálsz?
2010. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!