Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura lenne, ha a barátom is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lenne, ha a barátom is a saját haveri körével, és én is a saját társaságommal tölteném a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Szóval köztünk azért van korkülönbség,és bár mi ketten jól megvagyunk 1 éve,de valahogy jobban vágyom arra,hogy a saját barátaimmal bulizzak (17-18 évesek).


Ő pedig a 26-29-es korosztályba tartozik.


Legjobban mondjuk azt szeretném,ha kettesben lennénk,de ez ki van zárva :-S


Elvileg evidensnek veszi,hogy én vele leszek.De ennyi erővel én is cibálhatnám magammal bulizni oda,ahol talán kicsit kényelmetlenül érzi magát.


2009. dec. 25. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért ne bulizhatnátok külön? Szerintem egész nyugodtan! Sokan szilvesztereznek külön.
2009. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Robur ***** válasza:
Kicsit szokatlan lenne, de ha meg tudjátok beszélni... Mindent meg lehet beszélni egy jó kapcsolatban, a fura dolgokat is.
2009. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se szilvesztereztem még sose a barátommal együtt pedig 3 éve együtt vagyunk. Egy korosztályba tartozunk egyébként. Amúgy ez az egy nap nem befolyásolta még egyszer sem a kapcsolatunkat. Idén lehet először végre kettesben leszünk és nyugodtan szilveszterezünk nálam. Szóval szerintem nem fura, hogy nem együtt szilvesztereztek. Egy kapcsolatban a nap minden egyes percében nem kell együtt lenni és ha így jól érzitek magatokat akkor nincs ebben semmi fura.
2009. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a baarátommal még csak fél éve vagyunk együtt, de együtt töltjök.. bár egy honapja még ugy nézett ki h külön leszünk, de most mégis csak együtt az őő haverjaival.. 24-25 évesek.. én 17 vagyok.. szal. nem tom milyen lesz!

szivesen tölteném én is a bnőimmel haverjaimmal a szilvesztert, de vhogy ugy érzem h jo lesz igy is.. az ő társaságával.. pedig senkit se ismerek még közüllül.. :$ kicsit félek.. de hát jolvan az :D ugy érzem ha vele vagyok csak jó lehet :)

2009. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is külön szilveszterezünk
2009. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk ez azért volt más, mert szilveszterkor volt az évfordulónk, ezért minidg együtt voltunk, de számomra nem nagy dolog ez a szilveszter, és szerintem az sem gond ha nem együtt töltitek, így hogy teljesen másféle bulira vágytok, más társasággal
2009. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én már ismerem a barátait,de azért nem mindig tudok velük közös témán lenni.

Viszont a barátom ilyenkor "magamra hagy",tehát nincs örökké mellettem,nem foglalkozik azzal,hogy nekem néha kényelmetlen ez a helyzet.

2009. dec. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!