Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki merre tölti a szilvesztert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merre tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok! Házibuli, szórakozóhely vagy otthon??

Úgy néz ki én egyedül leszek, mint egy öregasszony!:(

L/18


2010. dec. 18. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

otthon:(

16L

2010. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18évesen ez nem a leg egészségesebb dolog! Barátnők? Ha felejtős minden mostani ismerősöd akkor ismerkedj meg valakivel és menyj el velük még nincs késő!
2010. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy kollégiumi bulit szervezünk, ha van kedved gyere, majd a címet is megírom :) Sokan leszünk, velem sem kell találkozz :)
2010. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát igen! A tavalyi is pocsék volt, házibulit csinálzunk barátnőimmel, a végén tömegverekedés lett belőle, eddig sosem volt jó szilveszterem! Amúgyhát vannak barátnőim persze, de ők szórakozóhelyre akarnak menni, én pedig nem bírom a tömeget!:S
2010. dec. 18. 15:11
 5/16 anonim ***** válasza:
itthon a szerelmemmel .. leszek :D szilveszter este :D
2010. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Dejó neked!:S Énis arra vágyom most!:D
2010. dec. 18. 15:16
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem egy buli sem ér többet mint a szerelmeddel egy kellemes együttlét :D nyugodtan :D
2010. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:19


Ebben igazad van, de előtte egy "nyugodt" együttlét, majd egy fergeteges buli együtt, utána megint együtt lábadozni felejthetetlen élményt jelenthet.

És nem lehet mindig csak otthon hemperegni, mert akármennyire hihetetlen, ráuntok egymásra. Én maradok a bulinál.

2010. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy, 1 oszt. társamma,+2 lvfolyam társammal+ismerősükkel, amolyan garázs party-féle... de ez nem igazán lezs zserintem partyXD, csak jól elleszünk.
2010. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Itthon fogok kockulni vagy aludni.

21F

2010. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!