Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátommal töltöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal töltöm a szilvesztert mivel készüljek?

Figyelt kérdés

Első szilveszterünk, és nem tudom, hogy készüljek. Milyen rágcsálnivalók, vagy innivaló legyen. (pezsgő, bor, vagy nem tudom:S)meg egyebek, hangulat...

Izgulok:P


2009. dec. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt ?
2009. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Disznóperzselő is legyen ám. :D Ha malackodni akar.
2009. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10hónap

16évesek vagyunk

2009. dec. 25. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó is jól kérdezte, de ha már együtt akartok lenni szilveszterkor és a leírtakból az jön le hogy kettesben vagy házibuliban, de inkább az előző, akkor beszéld meg vele hogy mire van szükségetek és akár együtt is mehetnétek vásárolni, fizetni is. Onnantól kezdve ha valami kimarad az mindkettőtök hibája amit tolerálhattok egymásnak:)
2009. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly vittem ilyen fürdősó szerűséget közös pancsihoz! :D Itthon készített rétest vittem, vettem pezsgőt és popcornt az esti filmhez! :)
2009. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bort ne.. Pezsgőt inkább. Esetleg Bacardi. És süss valami fincsi dolgot otthon.

Ha szereti a hasát, akkor készíthetsz kis katonákat is.

Tudod, fogpálcikára felszúrva kenyérke, husika, paradicsomka meg nem tudom mit szoktak.

Aztán nézzetek ki közösen valami jó kis filmet.

Vigyél gumit.. Ki tudja mi lesz ott :D

És mondanám, hogy fényképezőgép, de ott a teló, ha esetleg nagyon unjátok magatok (:

2009. dec. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a bor szar

pzsgővel csak koccintani

fütyülőssel :D

2009. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!