Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk élőben beszélgetni a barátnőmmel? Face-n meg jól elvagyunk, de élőben nem tudunk egymáshoz szólni miért?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve együtt vagyunk de nem igazán tudunk élőben beszélgetni nagyon szeretem őt! Csak nem tudunk miről beszélgetni? Valamilyen témát tudtok adni? Vagy mi lehet a probléma?

2014. máj. 2. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
sok a duma, inkább dugjatok!
2014. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek arról amiről a faszbukon!
2014. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gátlások, melyek élőben inkább előkerülnek. Vagy pusztán tisztábban gondolkodtok ha nem vagytok egymás társaságában. Ismerős, s meg is esik, hogy utólag, mikor már vége a személyes találkozónak, rengeteg dolog beugrik amit mondhattál volna. Témát előre nem lehet kitalálni, a legjobb mindig az ami spontán jön. Ha szóban nem tudjátok megoldani az időtöltést, keressetek valami tevőleges programot. Lehet akár az elöttem szóló tanácsa, vagy bármi, ami jó közös program.
2014. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben olelkezzetek, csokolozzatok, nezzetek filmnet, halgassatok zenet stb... nem kell annyit szovegelni. En orulnek ha neha meg sem szolalnek, de nekem ez nehez :D Masszirozzatok egymas hatat, sportoljatok egyutt.
2014. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez idővel oldódik. Jól modják: sportoljatok együtt,kártyázzatok,masszírozzátok egymás hátát,főzzetek együtt,filmezhettek.
2014. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet unalmas az együtt töltött idő, így nincs mit megvitatni. Éljetek át új élményeket együtt!
2014. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én mindig is ettől féltem, hogy majd nem fog menni élőben a beszélgetés.. pedig neten nekem is nagyon jól megy..:) de aztán szerencsére élőben is megyeget, bár nem olyan jól mint neten...

Gátlásos vagyok bizonyos szinten, nem tudom annyira elengedni magam élőben, de ha feloldódik a hangulat, onnan már nagyon megy. Szerintem veletek is valami ilyesmi lehet, bár ha fél éve együtt vagytok ennek már rég meg kellett volna szűnnie.

Ne beszélgessetek annyit facen és akkor lesz miről élőben..

2014. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de fura,nekem pont fordítva szokott lenni, élőben tök jól elvagyunk, és neten meg ilyen erőltetett:D
2014. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez amiatt van, mert ma mar mindent neten beszelnek meg, ott jobban megnyilnak. De szerencsere nalunk is ugy van hogy neten alig beszelunk inkabb szemelyesen, de akkor allandoan. :)
2014. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!