Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rock-metálos stílussal szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rock-metálos stílussal szerintetek a nők (lányok) mekkora része utasít el egyből?

Figyelt kérdés

a "cicababáknál" ennélkül sincs sok esélyem mert nem vagyok yoloswag f-szomtudja mi, a csendesebb lányokat meg majd ezzel riaszthatom el majd? ki marad akkor? :)


lányok szerintetek?


ui.: változni nem akarok, nem fogok


(21f ha valakit érdekelne)



2014. máj. 3. 02:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pedig pofonegyszerű: keress rocker csajokat
2014. máj. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vannak, akik kifejezetten erre buknak és nem csak plázaplasztikok és csendes szendék vannak a világon. ne légy ilyen szúk látókörű
2014. máj. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tenyél rá 2 lapáttal, nem ez a leg meghatározóbb :)
2014. máj. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*Tegyél
2014. máj. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem aki emiatt utasít el az olyan is.:D

Simán lehet találni normális lányt... szerintem:)

2014. máj. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a meghatározó. Én is elutasíthatok rocker fiúkat, pedig tetszik a stílus.

És hogy érted, hogy egyből? Az ember ne akarjon egyből párkapcsolati céllal közeledni egy lányhoz, mert az nem jön be.

2014. máj. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ápolt legyél. Hasonló érdeklődésű lányoknál előny, de nem szükség egy kapcsolatban, hogy egyezzen az ízlés. #off hosszú hajad van?
2014. máj. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Annyi fesztivál, és rock koncert van. Ha rocker lányt akarsz akkor ott keress. Ezen kívül ha van akinek bejön a stílusod, látod rajta hogy érdeklődik, oda mész és ismerkedsz.

A fesztiválról annyit hogy pl én is rockmaratonon ismertem meg párom, szóval nem lehetetlen.

20L

2014. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Sajnos az én koromban már kihaltak a rocker csajok ha van is akkor általában csúnyák én stílust váltottam nem jóló slag lettem vagy ilyesmi met hányingerem van az összes ilyen köcsögtől csak nem hordok a hétköznapokban acélbetétest Max koncertre vagy ilyesmi a sötét színek még megmaradtak de nekem bevált. 15/f
2014. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én fiatal vagyok hozzád kérdező, de én pl kifejezetten erre bukok, pedig industrial metalos, ebm-es vagyok, a barátom meg korn-t, soad-ot és társait hallgat. A legjobb barátnőm inkább az extrémebb rockerekre bukik, pedig ő rappet hallgat és teljesen átlag csaj. Koncerteken pedig találsz egy csomó lányt, van kik közül válogatni.

15/L

2014. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!