Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít nektek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nektek, a zenei ízlés egy kapcsolatban? Pl metálos, rapper párosítás milyen? Összejönnétek egy más stílusú emberrel? Kort írjatok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 12:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyunk a szerelmemmel, totál más zenei izléssel:)Ha minden más klappol, ezen a téren simán lehet kompromisszumot kötni. Még akkor is ha néha oda nyomjuk a másiknak,hogy kapcsolj már át, kezdem unni:P

Én 24, a barátom 25.

2013. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem és a barátomnak elég különböző a zenei ízlésünk, mondjuk az tény, hogy egy minimális átfedés van... De lényegében én metált/hardcore-t hallgatok, ő pedig jazz-t.:D
2013. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Amíg nem fikázza az én ízlésemet, és elkísér egy általam látni kívánt koncertre (amit én is megtennék cserébe), addig sztem semmi baj. Mondjuk vannak olyan stílusok, amik számomra vállalhatatlanok (pl. diszkómulatós), bár nem hiszem, hogy olyannal összejönnék valaha is. De pl. barátom régi jugoszláv progresszív rockot hallgat, ami nekem nem a kedvencem (mondjuk nagy bajom nincs vele), és ő meg párat a modernebbekből kedvel kevésbé, amit én hallgatok, de eddig ebből semmilyen bajunk nem volt.


23/l

2013. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
barátnőm underground/rap zenét hallgat, én többnyire trance,house és tökéletesen megvagyunk :) kor: 17 - 19
2013. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

én pl nemtudnám elképzelni, hogy egy rocker, télen nyáron acélbetkósba járó csajjal legyek együtt.

sosem tetszett ez a stílus, bár a rockerekkel nincs bajom, jóarcok, csak a stílusuk nem tetszik.


repper nővel, aki a báttya kinyúlt ruháiban nyomul szintén nem jönnék össze, egy nő legyen nőies. ennyi.

2013. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os: Attól, hogy valaki rockot hallgat, még nem jár törvényszerűen acélbetkósban és földig érő bőrkabátban, ahogy a rapperek sem mind térdig érő pólóban mászkálnak...
2013. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem a parom punk zenet hallgat,en reppet es mast nem is. Nem igazan szeretjuk egymas zeneit,de tudunk alkalmazkodni,nincsenek ebbol vitak. Szerintem semmi gond nincs azzal,ha ilyen teren masok vagytok.
2013. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

semennyire :D

nem vagyok stílushajhász..

ami zavar--> nagyon durván úgy öltözködik... , pl bokáján hordja a farmert.. "mert én rapper vagyok öcsém"

2013. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én hard/dark drum and bass fanatik vagyok :D nincs is senkim... (De sztem nem emiatt)
2013. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!