Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudik nekem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudik nekem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk nem csak a nyáladzásról szól, mindent megbeszélünk egymással. A múltkor ki kérdeztem a volt " kapcsolatairól ".. Volt az, hogy az egyik barátnőmmel is kavart, szerelmet vallott neki..de a lány elutasította. A barátnőm ezt most tudatta velem, de a barátom letagadta! Aztán a másik, szintén egy évfolyamtársammal " kavart " ott már nem tudom pontosan mi volt.. De szintén letagadta és bárkit kérdeztem mindenki helyeseli ezt, az egész iskola tud róla!! Segítsetek!!!

2014. máj. 3. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Miben segítsünk? Nem tartozik neked elszámolással, hogy kivel mikor kavart te meg ne kérdezgess olyanokat amire bármilyen választ is ad, csak ront a kapcsolaton.

Tipikus női logika, kérdezel valamit aztán bármit válaszol annak rossz vége lesz. Vagy talán kitörő lelkesedéssel fogadtad volna, ha bevallja, hogy már a fél sulival kavart, köztük a barátnőiddel is?

2014. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha már ilyen apróságokban hazudik vagy füllent, nem élhet vele vissza?

A mi kapcsolatunk olyan hogy nyitottak vagyunk egymás előtt, és ha elmondja az igazat, nem fog rontani a kapcsolaton.

2014. máj. 3. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaguar Warrior, szerintem itt most tévedsz. Én is mindig megkérdezem az éppen aktuális partnereket, hogy mi volt velük a múltban, érdekel. Ugyan nincs sok közöm hozzá, így nem is akadok ki rajta, akármilyen választ ad. Viszont ha hazudik... Mondhatná azt, amit te, hogy az a múltban volt, szeretné elfelejteni ezért nem beszélne róla, szerintem hozzám hasonlóan a kérdező is megértené ezt a választ. De ha hazudik, az bizalmatlanság jele, és úgy alapból egy elég tapló dolog. Hogy bízhatna benne a kérdező, ha ilyesmiről is hazudik, amit mindenki más is tud, ergo, nem lenne semmi baja, ha elárulná az igazat. Egyáltalán nem biztos, hogy rontana a kapcsolaton ha elmondja a korábbi tapasztalatait. Én pl mindig azért kérdezem meg ezeket, hogy azokat a dolgokat, amiket az éppen aktuális szid az exeiben, én próbáljam meg elkerülni. Volt nekem is barátom, aki fél ismerősi körömet végigjárta, na és? Attól még nem romlott a kapcsolat, és ha már úgyis tudja mindenki, akkor elég gyerekes gondolkodás ezeket letagadni. Még ha elmondaná, hogy erről nem beszélne, de így...
2014. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és ha csak utólag látta be a pasid hogy nem is volt szerelmes abba a lányba csak fellángolás volt? Esetleg csak azért mondott neki szépeket mert megakarta egyszer fektetni? Nem esne jól ezt hallani nem?

Én megértem hogy ezekről inkább nem nyilatkozik. Szerintem nincs jelentősége annak hogy erre mit válaszol. Őszinteség, kapcsolat ide vagy oda, neki is lehetnek magánügyei.

2014. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban gyerekes gondolkodás és nincs értelme hazudnia, épp ezért nem is a srácot védtem. Én az tartottam furcsának, hogy a kérdező úgy fogalmazott "kikérdeztem a volt kapcsolatairól".

A srác feltehetően azért hazudik, hogy magát és a saját érdekeit védje, ezen nem fogsz tudni változtatni. Mindig ilyen marad, vagy megszokod vagy elhagyod.

2014. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából szerintem senki sem örülne ha egy kapcsolatban valamit letagadnak úgy, hogy többen is tudják igazolni, hogy mi is volt. Teljesen mindegy hogy miről van szó, hogy szerelmes volt e vagy csak kihasználás érdekében cselekedett így. Valójában az a gond, hogy én olyan természetű vagyok aki nem hagyja ezeket a dolgokat csak úgy a semmiben, szerintem úgy korrekt ha megbeszéljük hogy akkor mi is volt.

Az őszinteség fontos!

Köszönöm a válaszotokat!!:)

2014. máj. 3. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!