Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáznak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáznak számít, ha pasiként néha irigy vagyok a barátnőm külsejére? Függetlenül attól, hogy szeretem, imádom őt.

Figyelt kérdés

29 vagyok, a párom 40, szóval van köztünk 11 év az én javamra. Ennek ellenére sokan mondták, hogy összeillünk. Ő egyáltalán nem néz ki 40-nek, inkább olyan 30 körülinek lehetne őt tippelni. Nagyon csinosan öltözködik mindig. Nem az a plázacica, műmellekkel, hosszú műhajjal, műkörömmel, az arcán egy raklap vakolattal. Rövid, sötétbarna /vagy inkább fekete/ fiús haja van, jár szemöldökszedésre egyszer-egyszer, az arcát pedig néha alapozóval szokta lekenni. A ruhái is nagyon csinosak, de szinte mindig nadrágokban jár, szoknyát szinte soha nem vesz fel /holott megtehetné, mert brutál jó alkata van/. A cuccait mintha ráöntötték volna, nagyon jól állnak rajta. Fiatalos a külseje. Alkatilag is elég sportos, nagyon jól néz ki a kora ellenére is /mondjuk lehet, amiatt, mert tiniként versenyszerűen sportolt/. Semmi túlsúly nincs rajta, ugyanakkor nem is néz ki úgy, mint egy csontkollekció. Az arca is körülbelül mint egy 25-30 évesnek. A mosolya is nagyon szép, és olyan huncut.

Szóval teljesen rendben van, tetőtől talpig csinos, semmi csicsa, semmi műmell, semmi mű dolog. Néha hord fülbevalót, karkötőt, nyakláncot, ilyesmit. Ennyi. Nagyon meg vagyok vele elégedve külsőleg, de természetesen belsőleg is. Nagyon szeretem Őt, és Ő is engem.


Azonban néha valami fura érzést érzek. Mikor vesz magának 1-1 újabb cuccot néha /manapság nagyon ritkán vesz, mert nem engedheti meg magának sűrűn, viszont rengeteg ruhája gyűlt össze az elmúlt évek alatt/, vagy felvesz valami feszülősebb felsőt/nadrágot, vagy a szokásosnál több cuccot aggat magára /fülbevaló, karkötő, nyaklánc/, akkor valami fura, talán irigységnek mondható érzést érzek. Hasonlót éreztem akkor is, mikor 3 éve megtetszettek neki a színes műkörmök, és onnantól kezdve 4-5 hetente járt csináltatni szép díszes, csicsás körmöket /na jó, ez az egy dolog csicsás volt rajta :D /, holott korábban mindig sima snassz ápolt körmei voltak. Habár ezt a műkörmös dolgot kb. 1 éve abbahagyta.


Aztán egy ideig megint semmi ilyet nem éreztem, azonban tegnap újra előjött valami. Volt ugyanis fodrásznál. Ahogy leírtam előbb, sima, fiús haja van /a hosszú haj nem áll jól neki, ezt Ő maga ismerte el, ezért vágatja mindig rövidre/, így körülbelül mindig fél óra alatt szokott végezni a fodrásznál. De tegnap mikor erről beszélgettünk rákérdeztem, hogy mikor jött el, akkor a válasz után megkérdeztem azt is, hogy hogy most másfél óráig volt? Azt mondta, azért, mert melíroztatott is. Ekkora megint éreztem ezt a fura érzést... Ugyanis 4 éve, amióta ismerjük egymást mindig a természetes fekete/barna hajszíne volt. Vannak fényképek 2007-ből és 2008-ből, amikor melírozva volt a haja, de akkor még nem ismertük egymást. Bár akkor 34-35 éves volt, és a képeken úgy tűnt, hogy a szőke melírcsíkoktól csak idősebbnek nézett ki. Utána leszokott róla, mert Ő is azt mondta, hogy idősebbnek látszik tőle. Erre tegnap valamiért kimelíroztatta 6 év után. A kapcsolatunk alatt először. Azt mondta, hogy most olyan 20 évesnek látszik körülbelül. Szóval lehet, hogy ez a melír máshogy sikerülhetett, mint az évekkel ezelőtti. Már hetek óta nem találkoztunk, mert mindketten máshol vagyunk éppen /telefonon minden nap beszélünk/, így fogalmam sincs, hogy most hogy nézhet ki. 2-3 hét múlva újra látjuk egymást.

Sanszosnak érzem, hogy zavarban leszek előtte... Na meg ez az érzés is, amit elfog, mikor kicsit másabb/"kihívóbb" lesz a külseje, ezzel se tudok mit kezdeni. Egy részről persze örülök, hogy ilyen dögös párom van, másrészről viszont sajnos itt ez az érzés, amiről beszélek /nem is tudom, hogy irigységnek nevezzem most akkor, vagy minek/. Ő erről a dolgomról semmit nem tud, szimplán annyit, hogy tudja, hogy tetszik nekem és nagyon szeretem Őt /amik persze igazak is, amellett, hogy itt van ez a hülye érzés is/.



Magamról is írnék még pár dolgot, mert lehet, ez is lényeges dolog lesz... Röviden annyi, hogy a páromhoz hasonlóan én sem annyinak nézek ki, amennyi vagyok. Ő ugye 30 évesnek 40 létére, engem pedig 29 éves létemre sokszor még 18-nak se néznek... Volt már nem egyszer, hogy a cigiboltban elkérték a személyimet, vagy a vasút pénztárnál megkérdezték, hogy diákjegyet kérek-e /illetve, hogy elmúltam-e már 26 éves/.


A kinézetemről annyit, hogy átlagos alkatú vagyok, részben izmos, részben vékony. Talán a vékonyhoz vagyok közelebb. 176 centi vagyok, normál barna rövid hajam van. A kinézetemre elég hiú és igényes vagyok /és lehet, hogy itt lesz a kapocs, én erre gyanakszok/. Elég divatos, feszülős, de egyébként normálisan kinéző cuccokat szoktam hordani. Viszont nem nézek ki úgy, mint az ilyen bazári majom tizenévesek, félrefordított baseball sapkával, Konzerv cipővel, vagy azzal a "beszarós" ülepes nadrággal. Normális, átlagos, fiatalos /talán túl fiatalos.../, divatos külsőm van. A hajamra szoktam zselét tenni, elég sok helyen szőrtelenítek, néha a szemöldökömet is szedem és használok parfümöt. Elég igényes, és néha hiú vagyok. Bár szoláriumban soha nem voltam még, és nem is tervezek menni.


Egyébként félre ne értse senki. Attól, hogy a párom műkörmöket csináltat/csináltatott, vagy festeti a haját, nyilván nem fogom utána csinálni, mert nem vagyok b|_|zi. :D És nem is kívánok az lenni. Viszont ezzel az érzéssel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, amit ilyenkor vele kapcsolatban érzek...



2014. máj. 3. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább aludjál!
2014. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fúúú, de bírom az ilyen válaszadókat. Remélem, valami értelmes ember is erre fog tévedni. Azt gondolom, hogy egy elég értelmes és normális témát írtam le...
2014. máj. 3. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy komplett kisregényt írtál, amit három sorban össze lehet foglalni:

Van egy nagyon csinos barátnőm, aki nem engedi el magát, szeretne csinos lenni és (remélhetőleg neked) tetszeni.

Nekem sincs önbizalomhiányom, lehet irigykedni.


Gáz dolog, ha irigykedsz, inkább meg kéne becsülnöd, nem lesz mindig így.

2014. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is irigy vagyok a gyönyörű szép igényes fiatal csajokra, én ha nőnek születtem volna baromi gazdag lennék, minden pénzes pasit kihasználnék, ők pedig nem, ez kicsit idegesít.

én férfiként nem tudok annyi pénzt keresni, mint egy nő tudna bevetve a testét, szépségét.

2014. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: igen, amúgy én is sejtettem, hogy ez gáz dolog. Emellett nagyon örülök, hogy ilyen a párom, viszont azt akaratomon kívül csinálom, hogy ezt az idióta érzést /ezt az irigységnek mondható valamit/ is érzem vele kapcsolatban. Én lennék legboldogabb, ha ez elmúlna...
2014. máj. 3. 13:33
 6/7 A kérdező kommentje:
És sajnos azt se tudom, hogy ezt elmondjam-e neki. Szakítani nyilván nem szakítanánk emiatt, de azt nem tudom, hogy mennyire döbbenne le. Vagy esetleg egy pszichológus a megoldás?
2014. máj. 3. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexus. Barátságban láttam hasonlót.
2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!