Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat szenvedek! A barátom mindig mindenkivel jópofizik, játssza a nőknek az agyát, és hiába szólok hogy engem ez zavar, azt mondja Ő ILYEN! Ettől függetlenül engem szeret, és sose csalna meg. (mondja ő). Hogy kell ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Viszont ha én csak beszélgetek hosszasabban egy férfivel, már morog .Az az igazság, hogy nagyon élvezi, hogy népszerű a nőknél! Volt vagy van valakinek ilyen pasija? Jaa, és még ő van felháborodva, ha bármit szóvá teszek.
2014. ápr. 26. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A hisztikkel csak azt éred el, hogy a fennhatósága alá kerülsz, alárendelt szerepben és ezzel még inkább felemelkedik önmaga előtt is. Én a helyedben úgy tennék, mintha nem zavarna ez egyáltalán, akkor lehet idővel eszébe kapna, hogy miért nem említed meg neki és saját magának okozna ez bűntudatot. Fordított pszichológia.
2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:

Ugy van... Ereszkedj szépen térdre jolvan megvakarom a kis fuled tovet... Joó kutya...

Ez vagy te... Mármint a kutya és örömmel hagyod hogy nevettségessé ted magad...

2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Joci_27 ***** válasza:
100%
A barátod egy kétszínű alak, magának mindent megenged, neked meg persze semmit. És mellesleg biztos, hogy $eggfej is, általában a $eggfejek népszerűek a nőknél. Szerintem mondd meg neki, hogy vagy változtasson a hozzáállásán, vagy otthagyod. Ha nem változtat, akkor meg hagyd is ott, ha visszakönyörgi magát hajtsd el!
2014. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindegyőtöknek igaza van...köszönöm a tanácsokat! Nehéz ügy ez, mert nagyon szeretem. Ha valakinek van még ötlete, kérem, írja le.
2014. ápr. 26. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit ő, és ha rádszól, akkor idézd azt, amit ő mondott: én ilyen vagyok. Szerintem észbe kap.
2014. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán hagyd ott.Nyilvánvaló,hogy csak használ téged.

Beképzelt majom lehet úgy általában.f

2014. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom ugyanezt csinálja, pedig már bőven nem tizenéves. Beszéltem vele szépen, csúnyán. Semmi nem használ. Már a szakításon gondolkozom.
2014. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
...mi lett, végül is..? :) Együtt maradtatok??? Jó régi kérdés ..mi nem..
2017. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagytok egymáshoz valók...
2022. szept. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!