Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most, hogy van? Lent

Figyelt kérdés
18 éves a barátom én 14. Lassan több mint 1 hónapja járunk és sokszor van olyan, hogy chatalunk és egyszerűen nem ír vissza. Nem tudom eldönteni, hogy csak arra kellenék neki, hogy lefektessen vagy tényleg szeret ahogy mondja. Még semmi olyan nem történt köztünk csak néha próbálkozott pedig azt mondta, hogy nem fog semmit erőltetni. Nem tudom, hogy játszik velem vagy tényleg komolyan gondolja.
2014. máj. 3. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj, majd ha felnősz, akkor rájössz, hogy nem körülötted forog a világ.
2014. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te csak egy emo lány vagy neki
2014. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FakeSmile válasza:

Ha már bizalmatlan vagy az nem jó jel. Ha félsz attól, hogy átver és csak arra kellesz neki akkor lehet, hogy nem kéne ezt folytatni.

Ugyan ilyen helyzetben voltam fél éve, végül a srác megcsalt mert nem akartam vele fél hónap után lefeküdni..

Vigyázz. 14 éves vagy, egy 18 éves fiú már vágyik a szexre. Ne csinálj semmi féle képpen sem butaságot és ne feküdj le vele csak azért, hogy veled maradjon! Persze ez a te dolgod. Próbáld vele megbesz3lni, hogy mért viselkedik így.. Te ismered igazán.:)

Remélem nem végződik rosszul a dolog.:)

16/L

2014. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!