Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretik a csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a csajok a cigány pasikat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 00:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%

Szerintetek lehet 0%-tól lejjebb szavazni valakit? Mert ha igen, én a válasz megírásának időpontja: ma 14:54-t tuti megtenném!


Gusztustalan p*cs@...És te nevezed magad magyarnak? Pff...ez még szánalomra sem méltó...

2009. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
32%
Ezt kérdezd meg attól aki miatt feltetted ezt a kérdést... Ha az utolsó pasi cigány lenne, akkor inkább fejbe lőném magam, minthogy... áh... Tök mindegy hogy látszik e rajta vagy nem hogy cigány... CIGÁNNYAL SOHA!!
2010. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
36%
Hát én meg elöbb ölném meg magam mint hogy 1 zsíros parasztal összeálljak! Bottal se piszkalnám meg a csúnya parasztokat és ezt csak azért kapjátok mert ilyen rasszisták vagytok az isten mindentlát majd megbűnhödtök ezért és Adolf bácsi mellé kerültök;))
2010. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
45%
. nekem volt már cigány barátom, vannak normálisak, de ha meglátom a nagy "rajbandával" akkor a hideg kiráz tőlük, hogy miket szólogatnak be vagy hasonlók, úgyhogy én többet nem jönnék össze egy cigánnyal sem!!!
2010. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%

14:54

Unalmasak vagyunk mert csak magyar vér jajj..... Ha ennyire szereted a cigányok mert kemények férfiasak rajta....5en mennek neki 1 kisgyereknek h kirabolják.... sz0pd le és vigyen a szifilisz k0csög.... Cigány vért látni fogsz majd, egyenesen az utca padkán

2010. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 31%-ban hasznos válaszokat ad.


Hm... IQ light.

2010. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
53%
Mert menők,és igenis vannak igényesek, jóképűek, na és megvédik a csajukat!Na igen vissza olvasva a véleményeket... valóban nem lehet rasszizmusról beszélni igaz?!ÁLTALÁNOSÍTÁS tipikus magyar!!fúújogni lehet de nézzetek magatokba!Szerintem a legtöbb magyar azért utálja a cigányokat mert divat!
2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
33%

Attól még, hogy valaki összeáll egy cigánnyal attól nem kevesebb!!! Én személyszerint utálom ki mondani még aztis, hogy cigány.... Ugyanis benem is van 1 vonóval, és elég sértőnek érzem. Am. sok ismerősöm, barátom és szerintem is azért vonzóbbak a cigány pasik mert férfiasabbak és tényleg kiállnak a barátnőjük és szeretteikért.Őkmég az életüket is feláldoznák egymásért nem úgy mint a parasztok! Mert akármikor volt valamilyen balhé azok sokszor megfutamottak.

Az igazi okot nem lehet megmondani mi bennük a vonzó! Legjobb szó amit erre mondani lehet az hogy különlegesek!!! :)

2010. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
42%

dögöljön meg az összes cigó tetű

gyűlölöm őket

vissza HITLERT

2010. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
33%
Hitler a te fajtádat is kinyírta volna, sőt a kutyája életét is.Sok ész van itt is látom!
2010. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!