Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretik a csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a csajok a cigány pasikat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 00:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát az elsö Oldalon Az irta valaki hogy Tüzesebb Mint néhány Magyar.Hát szerintem csak a Szájuk Jár .

Én Bármit megteszek az ágyban ha kell .Hoppá Erröl enyit.

És csak 17 VOk.


17F

2010. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
58%

Ez épp olyan mintha most valaki a magyarokat ítélné el,csak mert "parasztok".Utálom az ilyet.

Roma vagyok és szerintem nem kell egy fajt általánosítani.

Igen is hogy vannak közülünk is jó emberek. Sajnos kevesen :S, DE vannak!

Engem a szüleim arra tanítottak,hogy van a Jó és a Rossz ember.

Nem a bőrszínt kell nézni,hogy porcelánfehér,fekete,esetleg sárga,hanem azt,hogy milyen az az ember.

De mint látom,sajna sok az olyan ember aki ebbe nem tud belegondolni,és csak a saját igazát hajtja. :(

Nem hinném,hogy itt Hitlerrel kéne bántani egymást... még belegondolni is rossz,hogy mit csinált az emberekkel.

Ugyan ezt mondanám,ha nem romákkal és zsidókkal tette volna.

Roma vagyok, és szerintem vagyok olyan értelmes,hogy ezeket a dolgokat felfogjam.

Igen...az ilyen embereket nevezik primitíveknek.

Csak úgy mondom azoknak akik nem tudják,hogy a cigány fajon is vannak különböző csoportok...


Van az Oláh,Szintó,Muzsikus,Beás... stb.


Nem vagyunk egyformák...

Én Romungró vagyok,és büszke rá,mert rendes családból származom,tiszták vagyunk,okosak,és nem nézünk le senkit,pedig nagyon jól élünk,mert a nagyszüleim és a szüleim dolgoztak,hogy mindezt elérhessük.

A nem cigány barátaimat bátran átmerem magamhoz hívni,és ők is engem,mert tudok viselkedni.

Higgyétek el én sem szeretem,mikor a semmire kellő romák teszik az agyukat,hogy ők a rajok. Meg Gigolók...az ilyentől hányingerem van,még ha lenne mire..de sajnos nincs.


Ne általánosítsatok a cigány fajon belül,és igen sajnos a füves,agyon tetovált,k*rválkodó,15 évesen terhes,szétfestett,putris,ápolatlan romák miatt vagyunk mi is elítélve.

Lehet lepontozni a származásom miatt.

Kár,hogy ez így van...


15/L

2010. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt értsd meg, hogy az ember már csak ilyen, hogy általánosít. és akárhonnan is nézzük, a cigányok rosszak, ha nagyon sarkosan akarok fogalmazni. örvendetes, hogy te nem vagy a TIPIKUS cigány, de a fajtád alapvetően olyan amilyen. kicsi lány vagy még, benned lángol a gyermeki idealizmus, de majd megérted egyszer. az általánosítás igenis létezik és helyénvaló. mondok egy egyszerű példát: a madár egy repülő állat, mivel ilyen a természete. vagy ezt vitatod? viszont vannak egyedek, amik nem repülnek, pl a pingvinek, de mégis azt mondjuk, hogy a madár repül, mert ALAPVETŐEN ez a tulajdonsága. így van ez a cigányokkal is: bár akadnak kivételek, de az általános tapasztalat az, hogy elvetemültek, szocializációra képtelenek, agresszívek, kötekednek, élősködnek. és ez itt nem a bőrszínről szól. ha a cigányok nem lennének olyanok amilyenek, felőlem lehetnének kékek is. a japánok sárgák, de velük még sincsen semmi bajom, mert az általános tapasztalat szerint szorgalmas, barátságos emberek, ellenben a cigánysággal.

én a magam részéről kerülöm őket, mert mást nem tehetek. de az mélységesen felháborít, hogy megfélemlítik a többi embert és még nekem kell összehúzni magam amikor feltűnik egy rajbanda.

2010. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
phejj...valóban: ne általánosíts!!
2010. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!