Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkulombség?

Figyelt kérdés
22F vagyok és tetszik egy tolem 6-7évvel fiatalabb lány. O most 15 aszthiszem. Csak látásbol ismerem és meg szeretném ismerni. Járt valaki ehez haonlo cipőben? Nem ciki, h én 6 évvel idosebb vagyok?
2014. máj. 4. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De, túl nagy. Te már kezdesz felnőtté érni, ő egy kislány. Kb semmi közös nincs bennetek, teljesen másként él, mint te.
2014. máj. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Most vagy 22 és ó most kb 15.... mert nekem is tetszet nemrég egy nálam 2 ével fiatalab lány... de 6 év idősebb korban nem de ijenkor még nem nézik jó szemel de csak azért mert nekik nem lehetet ilyen gyerkkoruk :P
2014. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
#1: tény, hogy nem megszokott ez, de honnan tudod, hogy semmi közös bennük? Inkább egy ilyen idős sráccal jöjjön össze a lány, ha érettebb, mint egy retardált 15-16 évessel. Ráadásul ha érettebb, akkor eleve rá sem néz a korosztálya beli srácokra. Én pl meg szoktam lepődni, hogy a 15-16 éves lányok között milyen érett személyiségek vannak és ami a legszembetűnőbb sokszor, még nincs bennük rossz indulat, mint ami a huszonévesek lányokban már gyakorta megvan.
2014. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
sztem simán jo semmi gond sincs vele.. max a kislány szülei.,..
2014. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az még gyerek..
2014. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Így nagy!
2014. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
"sokszor, még nincs bennük rossz indulat, mint ami a huszonévesek lányokban már gyakorta megvan." az egyik ok amiért hajlok a dolog felé (bár ez lehet onzoség) nem akarom kihasználni meg ilyenek...egyszeruen egy olyan lányt szeretnék, aki nem csak át akar baszni (az én korosztályom eléggé számíto)...másrészt meg ha még tul fiatal is, az állando állapot :)
2014. máj. 4. 00:32
 8/13 A kérdező kommentje:
opsz :D akarom mondani "nem állanod állapot"
2014. máj. 4. 00:35
 9/13 anonim ***** válasza:
15+6 az 21.
2014. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16 év alatt tilos a szex. Utána már azt csinálsz amit akarsz, ha rendesen keresztények leszünk az erőszakolás is mehet, csak arra kell majd vigyázni hogy az házassági szerződést jelent.
2014. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!