Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 ev nagy korkulombseg?

Figyelt kérdés
En 21 a parom 9evvel idosebb, interneten ismerkedtunk meg, de meg nem talalkoztunk a nagy tavolsag miatt(egy het mulva lesz ra alkalom), rengeteget beszelgettunk (telefon,kamera)es mind a ketten ugy gondoljuk hogy megtalaltuk egymasban azt amit mindig is kerestunk egy kapcsolatban, sot olyan szintre is eljutottunk, hogy mar egyutt terveztuk a jovonket, csak az a gond hogy a szuleim ellenzik a kapcsolatot es titokban beszelgetunk, nem lennenek kepesek elfogadni hogy o legyen a parom, kifogaskent a korkulombseget hozzak fel, meg a tavolsagot, meg egy jo par evig nekem egyetemre kell jarni, igy kikoltozni hozza nem lenne lehetseges
2010. jún. 25. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem nagyon korkülönbség köztünk is annyi van és 15 voltam amikor megismertem....most leszekk 19 még mindig együtt vagyunk és tük jó a kapcsolatunk.
2010. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
hát ha szereted akkor nem az a lényeg,hogy mekkora a korkülönbség:) sztm nemsok:)
2010. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok, de most azért mert itt írnak, úgy sem fogsz másképp cselekedni. innen meg csak reménykedhetünk, hogy nem baxol rá.
2010. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fke ***** válasza:
szerintem itt inkább a távolság a gond
2010. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bakker először azthittem ő 21 temeg 12 xd akkor lenne gond

de így felnőtt emberek vagytok azt tesztek amit akartok

2010. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

18 éves vagyok a pasim 33 éves. 15 év van köztünk. akár az apám is lehetne...

nagyon durva de 13 éves voltam amikor megismertük egymást.

16 éves koromig nem is akart velem sexelni.

nagyon szeretjük egymást még mindig.

2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!