Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiúval aki nem a leghelyesebb, olyan átlagosnak mondható, de belsőleg egész rendes, viszont tudnátok azt hogy van nálla helyesebb is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ha szeretem vagy legalább kedvelem, igen

ha csak barátként tudok rá nézni, akkor nem

2014. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:

Hát, majdnem összejöttem eggyel, aki egyáltalán nem az "esetem" (nincs esetem valójában, de ő egy vékony, alacsony srác, semmi férfiasság, semmi erő, semmi határozottság, és ez zavart), és eleinte minden jó is volt, mert tudtam vele dumálni, meg egészen hasonló zenét hallgatunk, ami szintén fontos nekem. De mégsem volt az igazi...

Viszont volt egy srác, aki kimondottan jól néz ki, és külsőre eléggé tetszett, vele jártam is egy ideig... de beláttam, hogy hiába néz ki jól, egy idióta pocs, úgyhogy azt sem tartott sokáig.

Viszont az előbbi srácnak sem a külseje volt "taszító", csak a szerencsétlensége, önbizalomhiánya kihatott a külsejére, a tartására, a mozdulataira, a beszédére, hangjára.

ISTENEM, FIÚK! LEGYEN MÁR ÖNBIZALMATOK!!!

2014. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem elítélés képpen mondom...delehetsz kb 14-15...nehogymrá az miatt ne járj egy sráccal,mert csúnya..könyörgöm..ne legyünk ennyire felszínesek....lehet,hogy olyan személyisége,belső értékei vannak,ami a "szupertuti húúú de menő" fiúknak nincs...szóval IGEN!!! összejönnék egy oylan sráccal....
2014. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az okosabbnál van okosabb, a gazdagabbnál meg gazdagabb, a helyesebbnél, meg helyesebb. Érezd magad jól vele és szeresd, ne legyél ennyire felszínes. Biztosan nálad is van szebb, hogy esne, ha rád is így gondolnának?
2014. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Edig em igen fordult velem elő ilyesmi DE most (vagy is már lassan 6 hónapja)megismertem egy fiut és külsőre nem igazán vokt az esetem...viszobt egyre jobban megismertem majd jóba lettünk :) most a legjobb fiuhaverom és beleszerettem a belsőjébe :) és a belső megszépítette a külsejét a szemembe és megtetszett :) ne hagyd ki ha adódik ilyen :)
2014. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2014. máj. 5. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!