Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy jóval magasbb pasival?

Figyelt kérdés
azt értem kb 30 cm

2014. ápr. 30. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2014. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Imádom a magas pasikat. Az én 156 centimmel a 186 centi még simán bevállalható, de akár egy két méter magassal is járnék.
2014. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt iylen, mondjuk kixcsit vicces volt ha laposban voltam de még mindig jobb volt mitnha akkor a lett volna mint én. Nekem ez votl a heppem annó hogy egy apsi akkor is legyen nálam jóval magasabb ha magassarkúban vagyok. Más különösebb szempont nem volt de nekem igenis kellett hogy fel tudjak nézni rá, szószerint...:-) Mivel én nem vagyok magas (160) igy nem hiszem hogy ez nagy igény. Érthetö hogy egy 170 cm fölötti lány elfogadja hogy magas és nem várhatja el hogy minden pasi jóval magasabb legyen nála. A férjem 25 cm-rel magasabb és ez telejsen ideális.
2014. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy a magas pasiknak is van esélyük. ;-)
2014. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. pont 30 centi a különbség, korábban is volt már jóval magasabb barátom - de kb. ugyanakkora is mint én, szóval nálam mindegy a magasság.
2014. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 30 centi a különbség, semmi gond nincs vele. Imádom a párom, nem a magassága miatt, az nem számít. Én meg vagyok az ő kis törpéje. :) 19L
2014. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, nem is találkoztam talán csak 1szernálam ennyivel magasabb férfivel..

174 magas vagyok..

Így nem tudom elképzelni..

De 30 cm aztnjelenti, h kb a valláig érek, szerintem ez teljesen vállalhatő

2014. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Moncsika, hogy nezel ki? 189 vagyok :P
2014. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!