Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szilveszterkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szilveszterkor kettesben leszünk, de nekem pont meglesz a vérzésem. Szeretném ha írnátok nekem tippeket, hogy mivel tehetném kellemessé ezt az estét? (csak komolyak érdekelnek, a hülyeséget kérném mellőzni)

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 13:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
szerintem kényeztesd el őt....gondolom érted hogy,,,egy kis pezsgő mellett:)jó szórakozást,am sztem nálunk is igy lesz,na aggódj:)
2009. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Orális kényeztetés ?

Esetleg úgy is lehet ha megvan ,hogy egy törölköző és mehet a buli.Aztán utána fürdés. Persze csak ha ez nem taszít titeket.

Meg pl. masszázs , simizés.

2009. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom,miért nem lehet kibírni azt a pár napot..mivel másabb egy szilveszteri kufirc,mint a többi? Nem értem..
2009. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szilveszteri kufirc a lényeg, hanem mi távkapcsolatba élünk és ritkán találkozunk. számomra minden alkalom különleges...
2009. dec. 26. 14:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

21/F


Nekünk is ez lesz a helyzet.

Hát... mi mindig elfoglaljuk magunkat. Nemegyszer kihagytuk. Volt h ilyenkor is csináltuk, volt h csak ő részesített engem orális örömökben, de általában kézzel/vibrátorral szoktam viszonozni neki, kivéve mikor önzetlen akar lenni.

2009. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tényleg nem tudom,hogy miért kell akkor írni, ha nem a kérdésre válaszolsz. Jössz oltani ,amikor azt sem tudod mi áll a dolog mögött. Büszke lehetsz magadra.


És tényleg csak rajtatok múlik,hogy mit találtok ki.

2009. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Büszke is vagyok, hogy nincsenek ilyen kis semmis problémáim. Nem tudom,mit kell ilyeneken problémázni..ha csak ekkora gondom lenne,örülnék neki.
2009. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
igen orális:)abba sem feltétlen a szopás lehet a legnagyobb gyönör hanem a kerités,a hangulat:)nem arra gondoltam h leszopom és csá,adni kell hangulatot úgy a jó:)
2009. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
74%
akkor menj be a gyógyszertárba és vegyél ki tablettát ami késlelteti a menstruáciot...
2009. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
De jó lenne ha csak ilyen gondjaim lennének! Hova tünt a kreativitás?
2009. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!