Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan 20-25 éves nö aki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letharia kérdése:

Létezhet olyan 20-25 éves nö aki?

Figyelt kérdés
Pàrkapcsolaton belül dolgozik a munkahelyén,othon főz,mos,takarìt (alapszinten)anélkül hogy felhànytorgatnà és azmelett legalàb heti 3x ,4x kivànja a sexet ?

#szex #főzés #takarìt
2014. máj. 4. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Akad ilyen, miért? Nem tudsz egy tányért elmosogatni magad után?
2014. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, de azért nem kell elvárni, hogy mindent ő csináljon. Be kell segíteni, nem lesz annyira fáradt ---> kívánja a szexet
2014. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnál helyesen írni, még akadna is.
2014. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1- napi szinten mosogatok főzök takarìtok csak érdekelt hogy ebben a kikurt értékrendszerű vilàgban létezhet e még ilyen hölgy. 2- normàlisnak is tartom ha a férfi is kiveszi a részét szó sincs rabszolga sorsról 3 tővìg békaphattod a magyartanszékes hejjes irasi vagyaiddal a tokom
2014. máj. 4. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy létezik, miért tetted fel a kérdést? és miért ilyen provokatívan?
2014. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5# helyén való a kérdés talàn mert a mai tàrsadalmi környezet úgy elvan korcsosodva hogy lassan azt érzem h ezek a dolgok màr abszolut nem szàmìtanak a nőknek sőt tàn még felis vannak hàborodva ha ilyet kell csinàlniuk. Nem szàntam provokatìvnak csak igy jöhetett le mert kihagytam a finom jelzőket :)
2014. máj. 4. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok nő ismerősöm van, akik fiatalabbak tőlem és tök jól főznek, értenek a házi munkához.

Most akkor én is írjak ki egy olyan kérdést, hogy miért elvárás, hogy ezeket a nők csinálják? Az is provokatív lenne, és tudom, hogy a férfiak egy része nem várja el és segít szívesen a házimunkában.

2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes kérdés volna. S megis nézném a reakciókat :)
2014. máj. 4. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon érdekes volt, tekintve, hogy minden 4. kérdésben pontosan ezt írják le. És jól van, ha te mondod, akkor tővig békapom a hejjes irasi vágyaimmal a tokod :(
2014. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!