Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az ilyesmi mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ilyesmi mennyire idegesítő a barátotoktól?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,és mindig amikor mondja,hogy nem ér rá találkozni, vagy ilyesmi, nem tudom miért,de ösztönösen kijön a számon az, hogy nem érdekellek többé?Vagy ha csoportban vagyunk valamilyen vizsgán angolon,és nem néz rám,mindig mondom utána, hogy nem is nézett.. ekkor mondja,hogy nem igaz ez.

Ma is mondtam neki a nem érdekellek már többé-s cuccot,mondta mért kérdezek ilyeneket mindig,és kicsit idegesítő, kicsit csak akkor mondta, amikor kérdeztem,hogy nagyon? Elnézést kértem tőle telefonon, többször,mondta nem haragszik, és írtam neki még egy üzenetet,hogy nagyon sajnálom,ha bármi nem tetszik neki szóljon és változtatok.. Ugye nem lesz ebből komolyabb baj? :( Mikor elköszöntünk telefonon,mondtam hogy szeretlek,ő is mondta,hogy én is szeretlek.

Holnap találkozok vele,említsem még,hogy sajnálom,vagy felejtsem el? Lányok!Nektek mi a véleményetek erről?Tapasztalat?


2014. máj. 4. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:
első kapcsolatunk mindkettőnknek,16 évesek vagyunk.
2014. máj. 4. 22:16
 2/8 anonim ***** válasza:
baj lesz. ilyen köc ögséget mondogatni, el fogja hinni!
2014. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyeneket semmikepp ne csinalj! Engem halara idegesitene es masodik utan szakitanak. Az mas dolog,h o nem en vagyok,de ha szeret teged es te is szereted ot,akkor ne hisztizz ilyen hulye alaptalan dolgokon. Mert ezzel meg fogos orjiteni es azt ered el,h kiszeret beloled. Nekem volt egy hasonlo baratom,cdak az a feltekenyseg miatt volt,o volt az elso szerelmem,de megorjitett es elerte ,h kiszeressek belole. 16/L
2014. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha viccelődve mondod, akkor nem gáz, de ahogy írtad, az alapján szerintem nem így teszed. Én ha megkérdezem a páromat, hogy mikor találkozunk, és azt mondja, hogy a héten sajnos nem ér rá, akkor néha poénkodom, hogy "Fogadjunk a szebbik barátnődhöz mész", vagy hogy "Jajj, értem én, hogy már nem szeretsz, csak a testem kell" és hasonlók. Ő ezt poénnak fogja fel, és ebből mindig kerekedik egy vicces szócsata. Valamint, mindig megnyugtat, hogy én vagyok a szebbik. :D Szerintem elég volt a bocsánatkérés, felejtsd el, és figyelj oda, hogy ezzel ne nagyon cseszegesd többet. Nem lesz belőle gond, ne aggódj. :)
2014. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves srácnál még belefér, ott relatív gyakori az ilyen nyámnyila viselkedés, szerintem azért elég gyorsan ki lehet nőni, némi tapasztalatszerzés után, de amúgy rendkívül idegesítő és bosszantó tud lenni. Szerintem próbálj minél előbb leszokni róla, ezt nagyon kevesen viselik el, valószínűleg a barátnődnek birka türelme van, de az sem véges.
2014. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el az egész témát, és ne hozd fel.
2014. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az sem végtelen
2014. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen feljtsd el, olyan mintha függnél tőle, és rohadt idegesítő is. Valamennyire mentség a korotok, de pl 20 fölött ezt egy lány/nő se tűri sokáig.
2014. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!