Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már ti is szakitásko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ti is szakitáskor vagy ha hiányzott a másik, h a mellkasodban a másik hiánya rendesen fizikális fájdalmat váltott ki? Tehát mintha a szived fája érte valóban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, 23/L Szó szerint fájt a szívem. És nagyon nem érdekelte a volt párom.
2014. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, üresség érzte, fájdalom, hiány, mintha odabent nem stimmelne valami, volt már ilyen érzésem. Ne aggódj, elmúlik idővel :)
2014. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tud érdekelni az akivel szakítottunk.
2014. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hajajj...már hónapok óta érzem.
2014. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, velem is előfordult. Elmúlik. Igaz, nekem több, mint egy év kellett hozzá, pedig nem az első kapcsolatom volt.


23F

2014. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ezek alapján simán: [link]

Amúgy igen, szó szerint tud fájni.

2014. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem most ez nem aktuális és ráadásul 25 ffi vagyok... csak nemrég elgondolkodtam ezen,hogy lényegében mi is lehet ez a fájdalom, hiszen bele gondolva fura,hogy valakinek a hiánya fizikális fájdalmat tud kihozni belőlünk mindenféle külső ráhatás nélkül... Azt olvastam valahol ,hogy ilyenkor az ember lelke fáj
2014. máj. 4. 23:36
 8/12 anonim ***** válasza:

IGEN. Ezt érzem most is.


25/N

2014. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha fáj akkor ott valami nagyon nincs rendben. Szerintem brutálisan tud maradandó károsodást szenvedni főleg az ilyen fájdalmaktól a lélek. Persze ha van aki meggyógyítsa, akkor talán jobban regenerálódik :)


Nekem is fájt elég sokat, mocskosul. De már egy jó ideje nem fáj soha. Talán kiölték belőlem :(

24/F

2014. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azért ezt rossz olvasni,hogy mennyien érzik rosszul magukat éppen:/
2014. máj. 5. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!