Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi alapon valóban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi alapon valóban lehet olyan, hogy nem áll fel rendesen egy pasinak?

Figyelt kérdés
Tegnap férjemmel elkezdtünk (volna) szeretkezni. Ölelgetett, puszilgatott, fogdosta a mellemet, csókolóztunk. Eddig az volt a normális, hogy már ilyenkor állt neki,mint a cövek. Az utóbbi 2-3 alkalommal viszont nem. Úgy kellett simogatni neki, hogy legyen valami. Tegnap megint ez jött elő és már nem volt kedvem "ösztökélni", felállítgatni. :S A nőiségemben sértődtem meg, hogy ez már nagy baj ha fel sem áll rám. Megkérdeztem, hogy nem kíván? Az volt a válasz, hogy de igen, csak ebben a hónapban érzelmileg sokszor megbántottam ami miatt nem érezte férfinek magát. (mondjuk tényleg tettem pár megjegyzést, aminek volt alapja, de nem szexuális dolog, hanem teljesen más.. semmi köze a nemiséghez, inkább párkapcsolati...elégedetlenség) Lehet, hogy egy férfinek ilyentől ne álljon fel a farka, miközben a felesége szerinte gyönyörű melleit taperolja és csókolózik vele? Kérlek benneteket nem hülyeségeket válaszoljatok. Volt már valakinek ilyen tapasztalata férfiként, vagy akár egy férfi párjaként?
2011. jan. 21. 09:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Ha eleddig minden rendben volt., mint mentálisan, mind a kapcsolatotok terén., akkor lehet megérné orvossal megnézetni magát. Sztem kicsit túlgondolod ezt az egészet, miért nem ültök le és beszélitek meg egy pohát bor mellett?
2011. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

igen, van ilyen. Nekem is volt többször már, amikor tele voltam gonddal, (leginkább vizsgafélelem)...tehát ne szólogass be neki:)


24F

2011. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Hát, eddig ilyen problem nem volt... utóbbi 2-3-at kivéve. Az azonban igaz, hogy mostanában voltak rajtunk kívül álló problémák ami miatt stresszesebbek voltunk. Én is, nem csak ő. Most, hogy belegondolok, egy jó ideje elég hamar is elmegy. Pedig régebben sokkal tovább szeretkeztünk. Ő azt mondja, hogy beszóltam neki pár dolgot az utóbbi időben, ami lelkileg elég hervasztó. Csak nem értem, hogy ezek annyira hatnának, hogy az ágyban, este is kihatással vannak, annyira, hogy még fel sem áll neki? Én abaszolút magamra vettem. Ez egy rémálom egy nőnek, hogy ha nem kívánják már. :(
2011. jan. 21. 09:40
 4/45 anonim ***** válasza:
Hitesd el vele,hogy mekkora király pasi.Ha beveszi a mesét,akkor megint "állni" fog.
2011. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
09:39! Eddig SOHA nem szólogattam be neki sem a teljesítményére, sem arra, hogy miért nem állt fel párszor neki. SOHA! Ami beszólogatás volt pár hete pár dolog, az nem a szexualitással nem a szeretkezéssel kapcsolatos.
2011. jan. 21. 09:42
 6/45 A kérdező kommentje:
Tom83! Akkor tényleg lehetséges, hogy nem érezte elég pasinak mellettem magát? Mert ugye azt mondod, hogy hitessem el vele, hogy mekkora jó pasi.
2011. jan. 21. 09:43
 7/45 anonim ***** válasza:
tapasztaltam már én is...
2011. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat.Nem egyszerű mikor kiderül,hogy nem is akkora ász az emberfia,mint amekkorának képzeli magát (mondjuk ez köszönhető a leánynak is valamennyire,hisz ő éltette bennem ezt az álomvilágot).Majd mikor beközölte miújság,nnnaaa az volt nem egyszerű érzés.Mondjuk nem volt kihatással a "testi" képességemre,csak a felét se hiszem el amit mondanak (húú ez milyen jó volt bla-bla...)Röhögök magamban,hogy nem nőtt még fel ahhoz hogy megmondja esetleg az adott produkció mégse volt olyan fényes.:)))

Te gondolom nem kerekítettél ennyire,de már egy gyanús,ennyhe kijelentés is hazavághat egy férfit.Főleg,ha az egója a farkában volt.

2011. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

A férfiak teljesítményére hat a feszültség. Az ha beszólogatsz neki, és érzékeny témát találsz el, az bizony feszültséget kelt, ami nem múlik el estig. Felmerül a kérdés, hogy jó, de mikor múlik el. Nekem általában az segít ha 2-3 órát egyedül semmittevéssel töltök. Fene tudja mi történik olyankor, biztos valami végbemegy az agyamban, mindenesetre működik.


A nőkben általában felmerül, hogy ha baja van a pasimnak, akkor beszélgetni kell vele róla. Figyelmeztetlek, hogy ha egy pasival arról beszélgetsz, hogy miért nem állt fel neki, vagy mi a baja veled, akkor azzal is komoly feszültséget keltesz benne. Inkább hagyd, hogy maga átgondolja.

2011. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Már nem először történt, hogy nem állt fel ahogy szokott és úgy kellett simogatni, hogy végre legyen valami. Nem elsőre nem szóltam, másodikra sem, most harmadikra azért érdekelt, hogy mi a fene van?? Szerintem minden nőt érdekelne és bántaná őket, hogy miért van a negatív változás.

Oké, nem hozom szóba többet, hogy miért nem áll fel neki rendesen. A rendes az nálam azt jelenti, hogy nem kell gyurmázgatni, hogy legyen egy tisztességes erekció. :S

Majd akkor várok és nem piszkálgatom, sem a szex, sem más témában. De ez olyan rossz érzés, rágom magam rendesen.

2011. jan. 21. 10:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!