Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség?! Dec.20-án, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség?! Dec.20-án, a menstruációm utolsó napján együtt voltam a párommal. Január 13-án megjött a menszeszem. Tegnap a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet, mely negatív lett.

Figyelt kérdés

Így szerintetek kizárható a terhesség? Tudom (habár ritka), hogy ha menstruál valaki rendesen, akkor is lehet terhes, plusz a teszt sem mutatja ki minden esetben. Az utóbbi két hétben hányingerem is van, habár lehet, csak bemesélem magamnak.

Tudom, felelőtlen voltam, ez volt az első és egyben utolsó eset, mikor nem védekeztünk.


2013. febr. 4. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy. Vegyél még egy tesztet, ha az is negatív, akkor szerintem nincs ok az aggodalomra
2013. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért vicces, azt feltételezed, hogy habár rendes időben megjött, és a teszt is negatív, lehetsz terhes, de azon nem gondolkodsz el, hogy hányingert talán más is okozhat... például az, hogy szét stresszeled magad feleslegesen, vagy akármi más... hát nyugi már. Teljesen kizárt, abszolút lehetetlen, hogy terhes vagy. De azt jól teszitek, ha többször nem felelőtlenkedtek. :)
2013. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!