Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos az, ha leszarjuk a nőket? Tapasztalatokat, véleményeket kérek. Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Már rájöttem sok helyzetben, hogy tényleg hatásos ha leszarjuk a nőket. Na de mennyire? Kinek mi a tapasztalata? Milyen téren, vagy milyen szinten kell leszarni?

Ez tényleg hatásos?


2014. máj. 5. 21:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most ismerkedési fázisban vagyok, és úgy látom ez lenne a legjobb módszer, hátha elkezdek hiányozni.
2014. máj. 5. 21:05
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz kivitelezni, mert ugyebár fölé kell kerülnöd és célozni is kell, de hogy célravezetőbb lenne-e, mint mondjuk odamenni beszélgetni, háát...
2014. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szó szerint érted?
2014. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akartam írni egy frappáns választ, de mindegy, mert úgyse értenéd. :D
2014. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg hogy a jó csajok, meg kb mindenkit leszarnak, kvázi nem okozol nekik sértődést, mert fel sem figyelnek rá.

Az átlagos nők magukra veszik az ilyet, de hát találsz mást ha megsértődik.

21F

2014. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
megbeszéltük, most olyan helyzetben vagyunk, hogy együtt voltunk, együtt aludtunk, de nem tudja mi legyen, viszont mégis keres és tesz utalásokat, ezért gondoltam erre. Amugy is lenne más dolgom, meg mindjárt vizsgaidőszak, ezért duplán jó lenne
2014. máj. 5. 21:10
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem téged még ma letiltanak a gyakoriról, de hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Milyen téren, vagy milyen szinten kell leszarni?

A Kossuth Téren

2014. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hideg vizet az égett felületre!!!!
2014. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nőnél hatásos ez, akinek a béka s__egge alatt van az önbecsülése. Náluk el tudod érni, hogy elkezdjenek küzdeni érted azért, hogy igazolják maguknak, hogy ők igenis jó nők, és tudnak hatni olyan emberre is, aki elveszítette az érdeklődését/soha nem is érdekelték őt.

Egészséges lelkű, magát valamire tartó, tiszta önképpel rendelkező nőnél semmire sem mész ezzel - bár sajnos kevés az ilyen hölgyemény, szóval a többségnél hatásos lehet a taktikád.

2014. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Lány létemre azt mondom,hogy nem mindig hatásos:D én pl nem vagyok az a nyomulós fajta,szeretem ha a fiú hajt utánam:'D
2014. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!