Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jelent gondot egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent gondot egyes férfiak számára az, ha egy nő nem fél kimutatni, hogy szereti a szexet, és mer "szajha" lenni az ágyban?

Figyelt kérdés

Pl. látszik néha, hogy durván rámozog aktus közben, élvezettel szop, szív, cuppog, lenyeli, nyitott új dolgokra, sokszor kívánja a szexet..stb.

Sokszor láttam/hallottam olyat, hogy azt mondják bizonyos fiúk/férfiak, hogy ilyen nő nem való komoly kapcsolatra. Miért?



2014. máj. 5. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki mond ilyet?
2014. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem te is tudod a választ.

mert homokosak

2014. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőért imádkozom....f26
2014. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt attól félnek, hogy nem lennének elegek az ilyen nőknek...
2014. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden álmom egy ilyen nő... a legtöbb eddigi exem egy fadarab volt. Abból állt a szex, hogy szétdobták a lábaikat, és akkor én most elégítsem ki őket, ők meg csak feküdtek... és ezt is csak hetente egyszer. :D
2014. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nem tudom ki mondd ilyet, de jó nagy gyík lehetett! Én feleségül csak ilyen nőt leszek hajlandó elvenni, fapina nem kell, boldog, élvezetes szexben gazdag házasságban szeretnék megöregedni!

27F

2014. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent gondot - az jelent gondot, hogy ilyen nő max. a mesében van, ti meg úgy beszéltek/vélekedtek a szexről mintha a Sátán műve lenne, a férfiak mind perverz disznók, fúj monnyonle...
2014. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez épp, hogy nagyon tetszetős lenne! Már feltéve, ha emellett olyan hűséges típus, mint én.


23/F

2014. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nagyon hűséges vagyok... és mégis nyitott a dolgokra... :D

a leírtnak pont megfelelő, barátom imádja :D , mást nem tudom, ő nekem az első :D

2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 7


Ha ezt tapasztaltad, akkor veled van a baj.

Azért írtam a kérdést, mert én ilyen nő vagyok.

2014. máj. 6. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!