Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Erre nem tudok mit mondani....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Erre nem tudok mit mondani. "- ennyi várható el tényleg egy év után?

Figyelt kérdés
Édesanyám halálának van az évfordulója. 4 éve ment el. A párom ma felhívott, kérdezte, miért van rossz kedvem. Emlékeztettem, miért. Erre közölte, hogy nem tus mit mondani, és le is tette... Egy éve vagyunk lassan együtt. Ennyire érzéketlen, vagy szimplán rosszul kezeli csak a helyzetet? Nekem rosszul esett...
2014. máj. 5. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem akart megbántani

Mond meg neki h rosszul eset és beszéljétek meg

2014. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normálisa lépett. Egy olyan dolgot akartál a vállára terhelni, ami nem az övé, hanem a tiéd. Nem is ismerte, egyszerűen nem is értem, hogy ezt az egészet, hogy gondolod.
2014. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
nem tudott mit mondani szerintem :/
2014. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik nem tudják kezelni az ilyen helyzeteket, főleg nem telefonon.
2014. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony érzelmi intelligenciája lehet és nem is nagyon lehet erre mit mondani. Én is csak annyit mondtam volna, hogy részvétem és megkérdeztem volna, hogy szeretnél-e mondani valamit vagy segíthetek-e valamiben.

Ám ő tényleg nem tud ennél többet mondani és nem is várhatod el tőle, hogy átérezze mert nem tudja.

2014. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyasmi, amire tényleg nincsenek megfelelő szavak. Nekem rosszabbul esett volna, ha odalök pár kamu sablonszöveget, vagy nekiáll szánakozni... Meg persze nyilván vannak érzelmesebb emberek, de ha csak telefonon beszéltetek, azért figyelembe kell venni, hogy limitáltak a lehetőségek (pl nem tud átölelni, stb.)

Az is lehet, hogy attól félt, hogy olyat mond, amitől még jobban fájna...

2014. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akik véditek a csávót: szerintetek az komolyan oké, hogy "erre nem tudok mit mondani, pá" és lerakja a telefont? oké, hogy a férfiak nem érzelgős-csöpögős nők, de akkor is... ennél még egy döglött hintaló is empatikusabb.


szerintem nagyon rosszul kezelte a helyzetet. én megkérdeztem volna, hogy miben segíthetek, legyek -e melletted, vagy inkább egyedül lennél -e, vagy egyáltalán akarsz -e róla beszélni. de semmiképp sem azt nyögném a képedbe, hogy hozzá se tudok szólni, szóval helóka. nem jobb az sem, ha kamuegyüttérző, de nem csak ez a két véglet van: kamu-álcsöpögős vagy érzéketlen. ráadásul nem 2 hete jöttetek össze, 1 éve, ennyi idő után igenis illene melletted állnia, és ehhez nem kellenek nagy szavak, elég lett volna, ha átjön, és átölel.

2014. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, valami olyasmit vártam volna én is, hogy legalább megkérdezi, akarok-e beszélni róla, vagy hasonló. :/
2014. máj. 6. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!