Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdeklődik felőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklődik felőlem a párom, nem kérdezi meg, hogy vagyok, mit csinálok, milyen napom volt, stb. Ez mit jelent? Nem szeret már? Azt mondja azért ilyen, mert fáradt.

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt, kb. 1 éve össze is költöztünk, Ausztriában élünk, dolgozunk. Ő most Magyarországon van 2 hete, nemsokára (kb. 2 hét) én is megyek utána. Telefonon tartjuk a kapcsolatot. Amikor beszélünk, úgy kell kihúznom belőle mindent. Beszél, de főként magáról, arról, hogy mit csinált. Ha valamire rákérdezek, általában azt mondja, hosszú, vagy majd elmeséli. Van, hogy csak hallgat a telefonba. Ez vajon mit jelent? Hajlamos vagyok negatív lenni, és persze rögtön az jutott eszembe, hogy biztos nem szeret már, mert különben érdekelné, hogy telnek a napjaim, hogy vagyok. Szeretnék kívülálló véleményt, tanácsot, mert így ebben a helyzetben nem tudok reális tekinteni a helyzetre!

2014. máj. 6. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Háát. Nem könnyű neked jót mondani. Azaz a helyes diagnózist felállítani.

Ha mész utána hamarosan az jó, mert akkor megtudhatod mi is van. Ha én lennék ő, akkor valószínű, hogy valami miatt depressziót diagnosztizálnék magamon. Lehetséges, hogy valami nem úgy jött össze ahogy kellett volna lennie és nem akar róla beszélni. Vajon milyen volt a viszonyotok előtte? itt csak 2 hetet írsz. Az még nem kell olyan sok legyen.

Először is légy vele türelmes. Talán tégy úgy mint ha nem nem lenne semmi eltérő a normálistól.

Ha akármi is van, az úgy is kiderül majd. Én sajnos fel szoktam készülni ilyenkor a legrosszabbra is. Na ez általában nem jön be és ez a jó benne. De azért felkészülök.

Ne haragudj, ha a kedved vettem volna picivel, de ezt gondoltam.

További szép napot!

2014. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!