Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak is gondot okoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is gondot okoz az érettségi?

Figyelt kérdés

Már két és fél éve vagyok a barátommal.

Mindketten a héten érettségizünk. Tudom, hogy arra kellene figyelni, de amióta elindult az érettségi tanulás(kb. 2 hete), alig foglalkozik velem. Bocsánatot kért, és mondta, hogy majd változni fog, ha leérettségiztünk.

Én ezt megértem, és ezzel egyet is értek, mondtam is, hogy az érettségi most a LEGFONTOSABB.

ENnek ellenére, kedvtelen velem, bunkó, és ha tudja, hogy valami már rosszul esik, alig figyel rám.

Nem szól hozzám, mondván, ho nem tud mit mondani.

Nem tud maradni velem csak egy fél órát mert álmos, ugyanakkor otthon kockul simán egy órát.

Én próbálom megérteni, csak ez mr fáj. Az érettségiig viszont nem akarom felhozni, mármint a végéig. Ti hogy kezelteik az ilyet?


2014. máj. 6. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj valahogy bírd ki.Hidd el minden rendben lesz,ha vége van :)
2014. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz veletek egyetem alatt? Mondjuk azt megértem, hogy most keveset foglalkozik veled, bár nekem se tiszta, hogy lehet, hogy akkor a gépezés még belefér, de te már nem. Lehet ő így vezeti le a feszkót, kapcsolódik ki (jobb mintha a kapcsolatotokat rombolná az idegességével), bár ez csak egy tipp. Szerintem ezt most bírd ki, érettségi után meglátod hogy mi a helyzet.
2014. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak feszült, azért bunkó most veled

emiatt inkább ne veszekedj vele később se, mert erre most azért van érthető oka és utána biztos megint olyan lesz mint mindig

2014. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán kitölti az elmélyét, és a lelkét a feszültség. Annó én is elég ideges voltam ebben az időszakban. Mondom ezt úgy, hogy koránt sem vettem annyira komolyan mint ő/ti, azért a tanulás nem ment az ivás rovására :DDDD

Ez gyanithatóan ezért van. Véget ér, átmegy a vizsgákon, aztán berúg ahogy azt ilyenkor illik, és lenyugszik :))))))))))))

2014. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ElméLYét? Tényleg nem vetted komolyan a tanulást!:D
2014. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:))))) Igen szoktam elirni dolgokat, sajnos nem ritka a betűk felcserélése sem. (diszgráfiás vagyok :/ )
2014. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Így már kaptam egy kis erőt.

Nem akarok kiakadni rá, csak olyan rosszul esett, hogy kellett egy kis erősítés. Sajnos én is bunkó voltam vele, amiért majd bocsánatot is kérek. Csak legyen már vége!!!

2014. máj. 6. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyanigy vagyok most a barátnőmmel ... tök ugyanez a helyzet! (18, F) Én is feszült vagyok, csak próbálom magamban tartani és bevallom, néha kitör belőlem és akkor annak Ő issza meg a levél, mert ő van a közelemben :( És én is gépezni szoktam azért, mert azzal vezetem le a feszültséget, azzal kapcsolódok ki. Nyugi, érettségi után tényleg minden rendben lesz. Csak kitartás. Te is inkább arra koncentrálj most! :)
2014. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!