Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, ha a barátnőm dolgozik, én pedig még iskolába járok?

Figyelt kérdés
Én már elvégeztem egy szakot, de visszamentem érettségit letenni, és még van 3-4 évem ezen kívül. a barátnőm pedig most fog végezni az iskolával, és dolgozni akar, én pedig rosszul érzem magam emiatt.

2014. márc. 3. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyesmi, de amúgy elég zavaró tud lenni :/
2014. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen... mások szemében szerintem még gáz is... de megígértem anyámnak, hogy az érettségit leteszem, és szeretném is... de lehet elmegyek dolgozni, aztán mad estin lerakom, de abból meg nemlenne semmi, mert engem már az iskola is kifáraszt
2014. márc. 3. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Van levelező is ami mellett dolgozhatsz. Problem?
2014. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A nőnek ez a dolga.A tiéd pedig, hogy elverd a pénzt, amit keres.Ez ingyen volt, ha szeretnél még, egy pár húszezres társaságában bármikor meglátogathatsz.

a berki

2014. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!