Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdtek el tetszeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtek el tetszeni a magas, vékony, szőke lányok? Eddig csak az alacsony, kerekebb, fekete csajok jöttek be! Barátnőm is az! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Soha nem néztem meg a vékony-magas-szőke csajokat. Figyelemre se méltattam őket, nem is értette miért tetszenek valakinek. Nekem mindig is a max 165, hosszú fekete hajú, nem annyira vékony csajok jöttek be. Az összes barátnőm ilyen volt. A mostani párommal 4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem. De pár hete valami átkattant az agyamban és felfigyeltem a szőkékre. Eddig simán elsétáltam mellettük de most akaratlanul is megnézem őket. Viszont akik eddig tetszette azok már nem annyira. Barátnőm akkoriban festette át a haját majdnem szőkére, nagyon világosra.


Mi történt velem? Van ilyen 23 évesen? Eszemben sincs megcsalni a barátnőm vagy ilyesmi, csak olyan mintha hirtelen megváltozott volna a zsánerem!?



2014. máj. 6. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mint említetted eddig mindig hasonló barátnőid voltak és lehet hogy már változásra vágysz.
2014. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!